תרופות סבתא » מידע מקצועי » האם מכוני קעקועים פתוחים?
2023-05-16 11:11:00+02:00

האם מכוני קעקועים פתוחים?

האם מכוני קעקועים פתוחים במהלך מגיפת COVID-19?

מגיפת COVID-19 שינתה את הדרך בה אנו מתנהלים בחיי היומיום שלנו. עסקים רבים נאלצו לסגור את דלתותיהם, כולל מכוני קעקועים. אבל האם מכוני קעקועים פתוחים במהלך המגיפה? התשובה היא כן, בחלקים מסוימים של העולם, מכוני קעקועים פתוחים. עם זאת, בשל אופי העסק, ישנן הנחיות בטיחות מסוימות שיש לפעול לפיהן על מנת לשמור על בטיחות המקעקע והלקוח.

אילו הנחיות בטיחות קיימות?

הנחיות הבטיחות הקיימות משתנות ממקום למקום, אך ישנן מספר הנחיות כלליות הקיימות במקומות רבים. בראש ובראשונה, הן על המקעקע והן על הלקוח ללבוש מסיכת פנים בכל עת. זאת כדי למנוע את התפשטות הנגיף באמצעות טיפות שעלולות להשתחרר על ידי האמן או הלקוח. שנית, יש לנקות ולחטא היטב את מכון הקעקועים לאחר כל לקוח. זה כולל את כל המשטחים, הכלים והציוד. שלישית, הלקוח חייב למלא שאלון בריאות לפני שניתן לבצע את הקעקוע. שאלון זה נועד להבטיח שהלקוח אינו מראה תסמינים כלשהם של הנגיף, ושהוא לא היה בקשר עם מישהו שנבדק חיובי לנגיף. רביעית, על המקעקע לנקוט באמצעי זהירות נוספים כדי להגן על עצמו ועל הלקוח . זה כולל לבישת כפפות והחלפת הכפפות לאחר כל לקוח. לבסוף, על אמן הקעקועים לוודא שהלקוח אינו מרגיש כל סימני מחלה במהלך תהליך הקעקוע. אם הלקוח אכן חש ברע, יש להפסיק את הקעקוע ולשלוח את הלקוח הביתה.

מה אני צריך לדעת לפני שאני עושה קעקוע?

לפני שעושים קעקוע, חשוב להיות מודעים להנחיות הבטיחות הקיימות. כמו כן, חשוב לוודא כי מכון הקעקועים עומד בהנחיות אלו. חשוב גם לוודא כי המקעקע מוסמך ומנוסה. מקעקע טוב יוכל לענות על כל שאלה שיש לך, ויוכל לספק לך תיק עבודות של עבודתו. לבסוף, חשוב לוודא שאתה מוכן לתהליך הקעקוע. זה כולל לוודא שיש לך את הציוד הדרוש, כגון תחבושות, משחות ומוצרי טיפול לאחר.

מהן העלויות של קעקוע?

עלות הקעקוע עשויה להשתנות מאוד, בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע. ככלל, עלות קעקוע קטן יכולה לנוע בין 200-500 ש"ח, בעוד קעקוע גדול ומורכב יותר יכול לעלות עד 1000 ש"ח ומעלה.

סיכום

מכוני קעקועים פתוחים במהלך מגיפת ה-COVID-19, אך ישנן הנחיות בטיחות מסוימות שיש לעקוב אחריהם על מנת לשמור על בטיחות המקעקע והלקוח. חשוב לוודא כי מכון הקעקועים עומד בהנחיות אלו, וכי המקעקע הינו מוסמך ומנוסה. גם העלות של קעקוע יכולה להשתנות מאוד, לכן חשוב לעשות את המחקר שלך לפני שעושים קעקוע.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן