תרופות סבתא » מידע מקצועי » המשמעות של אום קעקועים
2023-06-15 17:35:00+02:00

המשמעות של אום קעקועים

מה המשמעות של קעקועים של אום?

קעקועים של אום הם בחירה פופולרית עבור אנשים רבים, אבל מה המשמעות מאחוריהם? אום הוא סמל הינדי מקודש המייצג את האנרגיה האלוהית שמאמינים שהיא המקור לכל הבריאה. מאמינים שהוא צליל היקום ונאמר שהוא מייצג את העבר, ההווה והעתיד. הסמל משמש לעתים קרובות במדיטציה ולעתים קרובות נתפס כסימן לצמיחה רוחנית. סמל האום מורכב משלוש עקומות ונקודה, שאמורות לייצג את שלושת מצבי ההכרה (ערות, חלימה ושינה עמוקה). כמו גם ארבעת מצבי ההוויה (נפש, גוף, רוח ונשמה). אומרים שהסמל גם מייצג את ארבעת היסודות (אדמה, אוויר, אש ומים).

היסטוריה של אום קעקועים

סמל האום שימש במשך מאות שנים בהינדואיזם, בודהיזם וג'ייניזם, ומאמינים שהוא שימש בהודו כבר בשנת 1500 לפני הספירה. הוא חשב ששימש כעזר מדיטטיבי וכדרך להתחבר לאלוהי. הסמל הפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות, ואנשים רבים בוחרים לקבל קעקועים של אום כדרך להביע את האמונות הרוחניות שלהם. הסמל נתפס לעתים קרובות כסימן של צמיחה והארה רוחנית, והוא משמש לעתים קרובות כתזכורת להישאר ממוקד בהווה ולהישאר מחובר לאלוהי.

למה לעשות קעקוע אום?

קעקועים של אום הם בחירה פופולרית עבור אנשים רבים, ויש כמה סיבות מדוע מישהו עשוי לבחור לקבל אחד. עבור חלקם, זוהי דרך לבטא את האמונות הרוחניות שלהם ומהווה תזכורת להישאר ממוקדים בהווה ולהישאר מחוברים לאלוהי. עבור אחרים, זו דרך לכבד את המורשת והתרבות שלהם. לא משנה מה הסיבה, קעקועים של אום הם דרך יפה לבטא את האמונות של האדם ויכולים להוות תזכורת עוצמתית להישאר מחובר לאלוהי.

עיצובים והצבה

קעקועים של אום מגיעים במגוון עיצובים וסגנונות, וניתן למקם אותם כמעט בכל מקום על הגוף. יש אנשים שבוחרים לקבל סמל אום מסורתי, בעוד שאחרים בוחרים בעיצוב יצירתי יותר. הסמל יכול להיות ממוקם על הזרוע, הגב, החזה, או אפילו הפנים.

עלות אום קעקועים

העלות של קעקוע אום תשתנה בהתאם לגודל ומורכבות העיצוב. רוב הקעקועים יעלו בין 500-1000 ₪, אך העלות המדויקת תהיה תלויה באמן ובמורכבות העיצוב.

דעה אישית

אני חושב שקעקועים של אום הם דרך מצוינת להביע את אמונותיו ולהישאר מחוברים לאלוהי. הם גם דרך יפה לכבד את המורשת והתרבות של האדם. לא משנה מה הסיבה, קעקועים של אום הם תזכורת עוצמתית להישאר ממוקדים בהווה ולהישאר מחוברים לאלוהי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן