תרופות סבתא » Wow » הסרת קעקועים באזור השרון
2023-04-17 21:14:00+02:00

הסרת קעקועים באזור השרון

מהי הסרת קעקועים?

הסרת קעקועים היא הליך הכולל שימוש בלייזרים להסרת קעקועים לא רצויים. התהליך פועל על ידי פירוק חלקיקי הדיו בקעקוע, ומאפשר להם להיספג בגוף. התהליך נעשה לרוב בסדרת טיפולים, ומספר הטיפולים הדרוש תלוי בגודלו ומורכבותו של הקעקוע.

שיטות להסרת קעקועים

ישנן מספר שיטות להסרת קעקועים באזור השרון. השיטות הנפוצות ביותר הן הסרת קעקועים בלייזר, חיתוך עור וכריתה.

הסרת קעקועים בלייזר

הסרת קעקועים בלייזר היא השיטה הפופולרית ביותר להסרת קעקועים. זה עובד על ידי שימוש בלייזר לפירוק חלקיקי הדיו בקעקוע, ומאפשר להם להיספג בגוף. התהליך נעשה לרוב בסדרת טיפולים, ומספר הטיפולים הדרוש תלוי בגודלו ומורכבותו של הקעקוע.

דרמבריזציה

Dermabrasion הוא הליך הכולל שימוש במברשת מסתובבת כדי להסיר את שכבות העור העליונות. שיטה זו משמשת לרוב להסרת קעקועים עמוקים מכדי להסירם באמצעות הסרת קעקועים בלייזר.

כְּרִיתָה

כריתה היא הליך כירורגי הכולל הסרה של אזור העור המקועקע. שיטה זו משמשת לעתים קרובות עבור קעקועים גדולים מדי או עמוקים מדי מכדי להסירם באמצעות הסרת קעקועים בלייזר או דרמבריזציה.

עלות הסרת קעקועים

עלות הסרת הקעקועים באזור השרון משתנה בהתאם לגודלו ומורכבותו של הקעקוע וכן לשיטת הסרתו. הסרת קעקועים בלייזר היא בדרך כלל האפשרות היקרה ביותר, עם מחירים הנעים בין 200 ל-1000 דולר למפגש. כריתה וכריתה בדרך כלל זולות יותר, כאשר המחירים נעים בין $100 ל-$500 למפגש.

סיכונים של הסרת קעקועים

הסרת קעקועים היא הליך בטוח, אך ישנם כמה סיכונים הקשורים לכך. אלה כוללים צלקות, זיהום ושינויים בפיגמנטציה של העור. חשוב לדון בסיכונים אלו עם הרופא שלך לפני ביצוע ההליך.

סיכום

הסרת קעקועים היא דרך בטוחה ויעילה להסרת קעקועים לא רצויים. ישנן מספר שיטות זמינות באזור השרון, ביניהן הסרת קעקועים בלייזר, כריתת עור וכריתה. עלות ההליך משתנה בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע, כמו גם לשיטה המשמשת להסרתו. חשוב לדון בסיכונים של ההליך עם הרופא שלך לפני ביצוע ההליך.

הסרת קעקועים באזור השרון – סיכום

שיטה עֲלוּת סיכונים
הסרת קעקועים בלייזר $200 – $1000 למפגש צלקות, זיהום, שינויים בפיגמנטציה של העור
דרמבריזציה $100 – $500 למפגש צלקות, זיהום, שינויים בפיגמנטציה של העור
כְּרִיתָה $100 – $500 למפגש צלקות, זיהום, שינויים בפיגמנטציה של העור

הסרת קעקועים היא דרך בטוחה ויעילה להסרת קעקועים לא רצויים. חשוב לדון בסיכונים של ההליך עם הרופא שלך לפני ביצוע ההליך. למידע נוסף על הסרת קעקועים באזור השרון, צפו בסרטון זה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן