תרופות סבתא » מידע מקצועי » הסרת קעקועים בלייזר במרכז
2023-05-17 10:23:00+02:00

הסרת קעקועים בלייזר במרכז

מהי הסרת קעקועים בלייזר?

הסרת קעקועים בלייזר היא הליך בטוח, לא פולשני, המשתמש בטכנולוגיית לייזר כדי לשבור את הפיגמנט בקעקוע, מה שמאפשר לו להיספג בגוף ובסופו של דבר לדעוך. התהליך מהיר יחסית, לוקח דקות ספורות לכל מפגש, וניתן להשתמש בו להסרת קעקועים מכל הצבעים והגדלים. הלייזר פועל על ידי מיקוד הפיגמנט בקעקוע ופירוקו לחלקיקים זעירים, הנספגים לאחר מכן בגוף. התהליך אינו כואב וניתן לבצע אותו תוך דקות ספורות.

התהליך

ההליך להסרת קעקועים בלייזר הוא פשוט יחסית. ראשית, האזור המיועד לטיפול מורדם באמצעות הרדמה מקומית. לאחר מכן, הלייזר מכוון לקעקוע, ומפרק את הפיגמנט לחלקיקים זעירים. חלקיקים אלה נספגים לאחר מכן בגוף ובסופו של דבר מתפוגגים. התהליך כולו אורך בדרך כלל כ-15 דקות, תלוי בגודל הקעקוע.

העלות

עלות הסרת הקעקועים בלייזר משתנה בהתאם לגודל הקעקוע ולמספר הטיפולים הדרושים. ככלל, עלות טיפול בודד היא בין 500-1000 ₪. מספר הטיפולים הדרוש יהיה תלוי בגודל ובמורכבות של הקעקוע, כמו גם בסוג הלייזר בו נעשה שימוש.

הסיכונים

כמו בכל הליך רפואי, ישנם כמה סיכונים הקשורים להסרת קעקועים בלייזר. הסיכונים הנפוצים ביותר כוללים צלקות, זיהום ושינויים בפיגמנטציה של העור. בעוד שסיכונים אלו נדירים, חשוב לדון בהם עם הרופא שלך לפני תחילת ההליך.

היתרונות

היתרונות של הסרת קעקועים בלייזר הם רבים. ראשית, ההליך מהיר יחסית וללא כאבים. זה גם הרבה פחות פולשני משיטות מסורתיות להסרת קעקועים, כגון דרמבריזציה או כריתה כירורגית. בנוסף, הסרת קעקועים בלייזר יעילה הרבה יותר משיטות מסורתיות, כאשר עד 95% מהקעקועים נמוגים לחלוטין.

דעה אישית

אני אישית ראיתי את התוצאות המדהימות של הסרת קעקועים בלייזר. ראיתי קעקועים שפעם היו בהירים ותוססים, מתפוגגים עד שהם בקושי נראים. זהו תהליך מדהים, ואני ממליץ בחום לכל מי שמחפש להסיר קעקוע. זהו הליך בטוח, לא פולשני שניתן לבצע במהירות ובמינימום אי נוחות. בנוסף, התוצאות לרוב טובות יותר משיטות מסורתיות להסרת קעקועים. בסך הכל, הסרת קעקועים בלייזר היא אפשרות מצוינת עבור כל מי שמחפש להסיר קעקוע. זהו הליך בטוח, לא פולשני שניתן לבצע במהירות ובמינימום אי נוחות. בנוסף, התוצאות לרוב טובות יותר משיטות מסורתיות להסרת קעקועים. אם אתם שוקלים להסיר קעקוע, הייתי ממליץ בחום לשקול הסרת קעקועים בלייזר. למידע נוסף על הסרת קעקועים בלייזר, אתה יכול לבקר בהורדת קעקועים בלייזר במרכז .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן