תרופות סבתא » מידע מקצועי » טום הארדי קעקועים – מדריך מקיף
2023-05-27 09:56:00+02:00

טום הארדי קעקועים – מדריך מקיף

הקעקועים האיקוניים של טום הארדי

לטום הארדי יש כמה מהקעקועים האיקוניים ביותר בהוליווד. מקעקועים בצוואר שלו ועד קעקועים בזרועותיו, לטום הארדי יש כמה מאמנות הגוף המוכרות ביותר בעולם. הקעקועים שלו הפכו לסמלים כל כך, שהם מזוהים כעת על ידי מעריצים ברחבי העולם. במאמר זה, נסתכל על כל אחד מהקעקועים של טום הארדי והסיפורים שמאחוריהם.

קעקוע הצוואר

הקעקוע הראשון שיש לטום הארדי ממוקם על צווארו. הקעקוע הוא של ראש אריה עם המילים "ליאו" כתוב מתחת. הקעקוע נועד לייצג את מזלו, מזל אריה. הוא קיבל את הקעקוע כשהיה רק בן 18 וזה אחד הקעקועים האייקוניים ביותר שלו.

קעקוע הזרוע

לטום הארדי יש גם כמה קעקועים על זרועותיו. אחד האייקונים ביותר הוא קעקוע גדול של עוף החול על זרועו הימנית. הקעקוע נעשה על ידי אמן הקעקועים הנודע, ד"ר וו, ונועד לסמל לידה מחדש ושינוי. על זרועו השמאלית, לטום הארדי יש קעקוע של גולגולת עם נחש כרוך סביבה. קעקוע זה נועד לייצג את אהבתו לעולם הטבע ואת הכבוד שלו אליו.

קעקוע החזה

גם לטום הארדי יש קעקוע על החזה. הקעקוע הוא של צלב עם כרזה שעליה כתוב "Esto Perpetua", שזה לטינית עבור "זהו לנצח". הקעקוע נועד לייצג את מחויבותו לאמונתו ואת אמונתו שהיא תימשך לנצח.

הסיפורים מאחורי הקעקועים של טום הארדי

הקעקועים של טום הארדי כולם בעלי משמעות ויש מאחוריהם סיפורים. קעקוע הצוואר נועד לייצג את גלגל המזלות שלו, מזל אריה, והוא תזכורת לכוחו ואומץ ליבו. קעקועי הזרוע נועדו לסמל לידה מחדש ושינוי, כמו גם את אהבתו לעולם הטבע. לבסוף, קעקוע החזה הוא תזכורת לאמונתו ולמחויבותו אליו.

העלות של הקעקועים של טום הארדי

הקעקועים של טום הארדי נעשים כולם על ידי אמני קעקועים מקצועיים והעלות יכולה להשתנות בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע. לדוגמה, קעקוע הצוואר יכול לעלות בסביבות 1,500 ש"ח, בעוד קעקוע הזרוע והחזה יכול לעלות עד 3,000 ש"ח.

סיכום

לטום הארדי יש כמה מהקעקועים האיקוניים ביותר בהוליווד. הקעקועים שלו כולם בעלי משמעות ויש מאחוריהם סיפורים. מקעקוע הצוואר שלו ועד לקעקועי היד שלו, לטום הארדי יש כמה מאמנות הגוף המוכרות ביותר בעולם. אם אתה מחפש לעשות קעקוע בהשראת טום הארדי, אתה יכול לבדוק את קעקועים של טום הארדי ב-YouTube לקבלת קצת השראה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן