תרופות סבתא » הכי חם » יום פתוח לקעקועים אליאב
2023-03-23 11:48:00+02:00

יום פתוח לקעקועים אליאב

מהו היום הפתוח לקעקועים של אליאב?

אליאב קעקועים מנחה יום פתוח שאנשים יבואו וללמוד על אומנות הקעקוע. אירוע זה יתקיים ביום שבת, 10 באפריל, 2021 בין השעות 10:00-18:00 בסטודיו אליאב קעקועים בלוס אנג'לס, קליפורניה. היום הפתוח יכלול מגוון פעילויות, כולל הדגמות קעקועים חיות, מפגשי שאלות ותשובות אמנים, והזדמנות לפגוש את האמנים ולשאול שאלות.

פעילויות ביום הפתוח של אליאב קעקועים

ביום הפתוח של אליאב קעקועים, תהיה למשתתפים הזדמנות לצפות בהדגמות קעקועים בשידור חי של אמני הסטודיו. בהדגמות יופיעו מגוון סגנונות, ממסורתיים לניאו-מסורתיים ועד לשחור ואפור. למשתתפים תהיה גם הזדמנות לשאול שאלות ולקבל עצות מהאמנים. בנוסף להדגמות הקעקועים החיות, יתקיים מפגש שאלות ותשובות עם האמנים. זה ייתן למשתתפים את ההזדמנות לשאול שאלות על אומנות הקעקוע ולקבל עצות מאנשי המקצוע.

האמנים באליאב קעקועים יום פתוח

ביום הפתוח של אליאב קעקועים ישתתפו מגוון אמנים מוכשרים מהסטודיו. אמנים אלו מתמחים במגוון סגנונות, ממסורתיים לניאו-מסורתיים ועד לשחור ואפור. האמנים יהיו זמינים לענות על שאלות ולספק עצות למשתתפים.

עלות יום פתוח לקעקועים אליאב

היום הפתוח של קעקועים של אליאב חופשי להשתתפות. עם זאת, המשתתפים מוזמנים להביא תרומה לתמיכה בסטודיו ובאמניו. ניתן לתרום במזומן או באמצעות Venmo.

יום פתוח טבלת קעקועים של אליאב

פעילות תיאור
הדגמות קעקועים בשידור חי למשתתפים תהיה הזדמנות לצפות בהדגמות קעקועים בשידור חי של אמני הסטודיו.
מפגשי שאלות ותשובות לאמנים למשתתפים תהיה הזדמנות לשאול שאלות ולקבל עצות מהאמנים.
הכירו את האמנים למשתתפים תהיה הזדמנות לפגוש את האמנים ולשאול שאלות.

מה להביא לאליאב קעקועים יום פתוח

על המשתתפים להביא תרומה לתמיכה בסטודיו ובאמניו. ניתן לתרום במזומן או באמצעות Venmo. על המשתתפים להביא גם תעודה מזהה תקפה, שכן הסטודיו יבדוק תעודות זהות בדלת.

למה לצפות ביום הפתוח של אליאב קעקועים

ביום הפתוח של אליאב קעקועים, המשתתפים יכולים לצפות ללמוד על אמנות הקעקוע מאמנים מנוסים. תהיה להם הזדמנות לצפות בהדגמות קעקועים בשידור חי, לשאול שאלות ולפגוש את האמנים. המשתתפים צריכים גם לצפות ליהנות ולהכיר כמה חברים חדשים.

סיכום

אליאב קעקועים מנחה יום פתוח שאנשים יבואו וללמוד על אומנות הקעקוע. אירוע זה יתקיים ביום שבת, 10 באפריל, 2021 בין השעות 10:00-18:00 בסטודיו אליאב קעקועים בלוס אנג'לס, קליפורניה. היום הפתוח יכלול מגוון פעילויות, כולל הדגמות קעקועים חיות, מפגשי שאלות ותשובות אמנים, והזדמנות לפגוש את האמנים ולשאול שאלות. על המשתתפים להביא תרומה לתמיכה בסטודיו ובאמניו, וכן תעודה מזהה תקפה. ביום הפתוח של אליאב קעקועים, המשתתפים יכולים לצפות ללמוד על אמנות הקעקוע מאמנים מנוסים וליהנות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן