תרופות סבתא » מידע מקצועי » יוני קעקועים שעות כפר סבא – כל מה שצריך לדעת
2023-05-30 00:42:00+02:00

יוני קעקועים שעות כפר סבא – כל מה שצריך לדעת

מהן שעות יוני קעקועים כפר סבא?

יוני קעקועים כפר סבא הינו סטודיו מקצועי לקעקועים הממוקם בעיר כפר סבא, ישראל. הסטודיו פתוח שבעה ימים בשבוע, בין השעות 10:00-21:00. זה מאפשר ללקוחות להזמין בקלות פגישה או כניסה בזמן המועדף עליהם. הסטודיו מתמחה במגוון סגנונות קעקועים, כולל קעקועים מסורתיים, ריאליזם, שחור ואפור וקעקועים עדינים. הם מציעים גם שירותי פירסינג בגוף. יוני קעקועים כפר סבא ידועה בצוות המנוסה והמקצועי שלה, אשר מסור לספק את הקעקועים והפירסינג האיכותיים ביותר.

אילו שירותים מציעה יוני קעקועים כפר סבא?

יוני קעקועים כפר סבא מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים קעקועים, פירסינג בגוף והסרת קעקועים בלייזר. לקוחות יכולים לבחור מתוך מגוון סגנונות, כולל קעקועים מסורתיים, ריאליזם, שחור ואפור וקעקועים. הסטודיו מציע גם עיצובים מותאמים אישית, כך שהלקוחות יכולים ליצור קעקוע ייחודי ומותאם אישית. הסטודיו מצויד גם בטכנולוגיית הלייזר העדכנית ביותר, המשמשת להסרת קעקועים לא רצויים בצורה בטוחה ויעילה. הטכנאים המנוסים של יוני קעקועים כפר סבא מסורים לספק את הקעקועים והפירסינג האיכותיים ביותר.

מה המחירים ביוני קעקועים כפר סבא?

המחירים ביוני קעקועים כפר סבא משתנים בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע. הסטודיו מציע מגוון חבילות הכוללות ייעוץ, עיצוב ופגישת קעקועים. המחירים מתחילים ב-250 ש"ח ויכולים להגיע עד 1500 ש"ח. הסטודיו מציע גם הנחות ללקוחות המזמינים מספר מפגשים.

מהו תהליך התשלום ביוני קעקועים כפר סבא?

יוני קעקועים כפר סבא מקבלים תשלום במזומן, בכרטיסי אשראי ופייפאל. הלקוחות יכולים גם להשתמש במערכת התשלומים המקוונת של הסטודיו, המאפשרת להם לשלם בצורה מאובטחת ונוחה עבור התור.

תשובות ושאלות

מהן שעות יוני קעקועים כפר סבא?

יוני קעקועים כפר סבא פתוח שבעה ימים בשבוע, בין השעות 10:00-21:00.

אילו שירותים מציעים יוני קעקועים כפר סבא?

חברת יוני קעקועים כפר סבא מציעה שירותי קעקועים, פירסינג והסרת קעקועים בלייזר.

מה המחירים ביוני קעקועים כפר סבא?

המחירים ביוני קעקועים כפר סבא משתנים בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע. המחירים מתחילים ב-250 ש"ח ויכולים להגיע עד 1500 ש"ח.

מהו תהליך התשלום ביוני קעקועים כפר סבא?

יוני קעקועים כפר סבא מקבלים תשלום במזומן, בכרטיסי אשראי ופייפאל. הלקוחות יכולים להשתמש גם במערכת התשלומים המקוונת של הסטודיו.

סיכום

יוני קעקועים כפר סבא הינו סטודיו מקצועי לקעקועים הממוקם בעיר כפר סבא, ישראל. הסטודיו פתוח שבעה ימים בשבוע, בין השעות 10:00-21:00, ומתמחה במגוון סגנונות קעקועים, לרבות קעקועים מסורתיים, ריאליזם, שחור ואפור וקעקועים עדינים. הם מציעים גם שירותי פירסינג בגוף. המחירים ביוני קעקועים כפר סבא משתנים בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע, כאשר המחירים מתחילים ב-250 ש"ח ומגיעים עד 1500 ש"ח. הסטודיו מקבל תשלום במזומן, בכרטיסי אשראי ו-PayPal, כמו גם את מערכת התשלומים המקוונת שלהם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן