תרופות סבתא » אנציקלופדיה » יוני קעקועים שעות פתיחה
2023-04-19 19:10:00+02:00

יוני קעקועים שעות פתיחה

סקירת קעקועים של יוני

יוני קעקועים הוא מכון קעקועים פופולרי הממוקם בלב העיר. החנות קיימת למעלה מ-10 שנים וידועה בעבודתה האיכותית ובצוות הידידותי שלה. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות קעקועים מותאמים אישית, פירסינג בגוף ואיפור קבוע. החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע ומציעה שעות ארוכות בסופי שבוע.

יוני שירותי קעקועים

יוני קעקועים מציעה מגוון שירותים, כולל קעקועים מותאמים אישית, פירסינג בגוף ואיפור קבוע. החנות מציעה גם מבחר רחב של עיצובי קעקועים, ממסורתיים ועד מודרניים. החנות מציעה גם מגוון שירותי פירסינג לגוף, לרבות פירסינג באוזניים, אף וגבות. החנות מציעה גם שירותי איפור קבוע כמו אייליינר, תוחם שפתיים וקעקוע גבות.

יוני קעקועים שעות פתיחה

יוני קעקועים פתוח שבעה ימים בשבוע, בין השעות 10:00-20:00 בימי שני עד שבת, ובין 12:00-18:00 בימי ראשון. החנות סגורה בחגים מרכזיים. החנות מציעה גם שעות עבודה ממושכות בסופי שבוע, בין השעות 10:00-22:00 בשבתות ובין השעות 12:00-20:00 בימי ראשון.

יוני קעקועים מחירים

יוני קעקועים מציעה מחירים תחרותיים עבור שירותיה. החנות מציעה מגוון חבילות, כולל קעקועים מותאמים אישית, פירסינג בגוף ואיפור קבוע. החנות מציעה גם הנחות עבור מספר שירותים. החנות מציעה גם תוכנית נאמנות, המציעה הנחות ללקוחות חוזרים.

יוני קעקועים ביקורות

ליוני קעקועים יש מוניטין רב בקרב לקוחותיה. החנות זכתה לביקורות חיוביות מלקוחות על עבודתה האיכותית והצוות הידידותי. הלקוחות גם שיבחו את החנות על המחירים התחרותיים ותוכנית הנאמנות שלה. החנות זכתה לשבחים גם על האווירה הנקייה והמקצועית שלה. קעקועים יוני היא אופציה נהדרת לכל מי שמחפש קעקועים איכותיים, פירסינג ושירותי איפור קבוע. החנות מציעה מחירים תחרותיים ומבחר רחב של שירותים. החנות מציעה גם שעות עבודה ממושכות בסופי שבוע ותוכנית נאמנות ללקוחות חוזרים. לחנות יש מוניטין רב בקרב לקוחותיה והיא אופציה מצוינת לכל מי שמחפש קעקועים איכותיים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן