תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » כל מה שצריך לדעת על: קעקועים על היד עם משמעות
כל מה שצריך לדעת על: קעקועים על היד עם משמעות

כל מה שצריך לדעת על: קעקועים על היד עם משמעות

זה די נורמלי עבור רוב האנשים להשיג קעקועים על הידיים שלהם, שהיו היסטוריים פופולריים בקרב אנשי שבט. הידיים שלך אפילו יותר אידיאליות ליצירת דיו מכיוון שהן אזור שפחות כואב באופן משמעותי להתקעקע ובגלל שאתה יכול בקלות להשוויץ ולטפל בקעקוע היד שלך. האצבעות, האמות, פרקי הידיים והזרועות הפנימיות יכולות להיות כולן עם דפוסים וסגנונות שונים בעיצובי קעקוע הידיים הרבים.

דיו יד גולגולת

בני נוער ומבוגרים צעירים עושים לעתים קרובות קעקועים של גולגולות על הידיים. כדי להפוך את קעקוע הגולגולת שלך לייחודי יותר, אתה יכול לשלב את האמרה האהובה עליך, זר פרחים או עיצובים מסקרנים אחרים. כל כף ידך העליונה מכוסה בקעקוע גולגולת מוצל להפליא.

קעקועים קטנים ביד

על קצות האצבעות שלהן, נשים רבות מעדיפות לקבל קעקועים קטנים. דפוס זה הוא אחד מהבחירות המובילות שלנו לקעקועים ביד מכיוון שהוא אטרקטיבי, ניסיוני ופשוט.

קעקוע יד בהשראת חינה

אמנות חינה/מהנדי מסורתית משמשת כהשראה עיצובית לקעקועים המדהימים האלה. כאשר מיושמים לאורך זרועך, עיצובי חינה עם מנדלות, צורות חצי עגולות ודפוסים מופשטים אחרים נראים נפלאים.

קעקוע יד של דרקון

דרקונים שימשו זמן רב כייצוג של כוח וקסם. המפלצות המיתולוגיות ונושמות האש הללו מייצרות קעקועים פנטסטיים ביד, במיוחד עבור אנשים עם אישיות גלויה ובטוחה בעצמה.

קעקוע יד של כוכב

אחד מעיצובי הקעקועים הפופולריים והמקסימים ביותר אי פעם הוא כוכב. יחד עם החבר הכי טוב שלך, אולי יש לך את הקעקוע הזה כסמל לידידות שלך. אתה יכול לשחק עם העיצוב שלו כדי שיתאים פחות או יותר לסגנון הייחודי שלך, והוא משדר אווירה נשית.

קעקוע פרפר בהישג יד

פרפרים מייצגים הנאה, חופש, אופטימיות ותקווה. עיצוב זה עשוי להיות אופציה מקסימה עבור כל מי ששוקל לעשות קעקוע ביד בגלל הגוונים והמשיכות הייחודיים שלו.

קעקועים עם משמעות לגבר

גברים עושים קעקועים מסיבות שונות, כמו להיראות אופנתיים, להתהדר במבנה הגוף שלהם או להביע את חיבתם למישהו. גברים בדרך כלל מחפשים קעקועים משמעותיים מכיוון שאמנות גוף כמו קעקועים היא כיום דרך נפוצה עבור אנשים לבטא את רגשותיהם ואישיותם. נצפה כי בחורים משיגים לעתים קרובות קעקועים המכילים מסרים ואיורים המסבירים את ההיגיון והתכלית.

קעקועים בעלי משמעות כוללים רכיבים מתחשבים שמגבירים את המשיכה והמשמעות שלהם. בנוסף, קעקוע משמעותי באמצעות שפה במקום חזותי יהפוך את המסר לבהיר יותר.

אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים היא לעשות קעקוע על הגוף שלך. במקום ללכת לחנות הקעקועים ברחוב, אנו ממליצים לך לחפש את עיצובי הקעקועים המשמעותיים והאומנותיים ביותר.

קעקוע עוגן

מכיוון שעוגן הוא ייצוג של כוח, יציבות ונאמנות, קל להבין מדוע הקעקוע הזה כל כך אהב. העוגן יכול לשמש כתזכורת להישאר תמיד מקורקע, לא משנה עד כמה החיים עלולים להיות עמוסים, כמו גם סמל דתי, עדות לאיתנותו של הלובש באמונתו שבחרה, או פשוט כסמל סטטוס.

קעקוע מלאך

מלאכים מייצגים את כל מה שבני אדם אינם מסוגלים להשיג. מלאכים מדמיינים לעתים קרובות כישויות המשמשות כשליחים בינינו לבין האלים או כשומרים או מגינים עלינו.

קעקוע חץ

החץ היה חלק מהותי מהתרבות האינדיאנית מכיוון שהוא שימש כאחד מאמצעי ההגנה והאספקה ​​העיקריים שלהם והיה חיוני להישרדותם. החץ שימש ייצוג של שלום ועימות כאחד.

קעקועים של ציפורים

ציפורים עשויות לייצג חופש מאירוע נורא או ניצחון על נסיבות מעיקות עבור אנשים מסוימים.

קעקוע מצפן משמעות

קעקועי מצפן הם ייצוג אוניברסלי של כיוון בחיים וההחלטות שאנו מקבלים באופן סמלי.

למרות שלללכת לאיבוד יש יתרונות רוחניים, אין שום דבר שיכול להשתוות לשמחה למצוא את הדרך חזרה הביתה. הקעקוע שלך עשוי לשמש תזכורת מתמדת שאתה יכול לעבור כל תרחיש שאתה מכניס את עצמך אליו ושתמיד הצלחת למצוא את הדרך החוצה מהחושך.

יש אנשים שמחליטים לעשות קעקוע מצפן כדי להנציח את החיפוש שלהם למודעות עצמית, בעוד שאחרים מקבלים אותם כהצהרה על עצמאותם. זו הסיבה לכל כך הרבה אנשים יש קעקועים מצפן; הם מזדהים עם החבר הקטן והמסור הזה. זה גם משמש כתזכורת לשמור על תחושת האלוהות שלך תוך כדי בסיס וצנוע.

קעקוע נקודה פסיק

קעקוע נקודה-פסיק הוא דיו קבוע של סמל הפיסוק בנקודה-פסיק (;), המשמש להבעת תמיכה ואישור לאנשים שנאבקו בהתמכרות, דיכאון או קשיים אחרים בבריאות הנפש.

אנשים משיגים קעקועים של נקודה-פסיק כדי לסמל את הקרבות שלהם בהתאבדות והצלחות בקרבות אלו, מתמשכים ככל שיהיו, או כדי להראות תמיכה לאנשים המתמודדים עם בעיות בריאות הנפש.

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן