תרופות סבתא » הכי חם » כמה קעקועים יש להארי סטיילס?
2023-03-26 04:47:00+02:00

כמה קעקועים יש להארי סטיילס?

הקעקועים של הארי סטיילס

הארי סטיילס ידוע בסגנונו הייחודי ובחוש האופנתי שלו, והקעקועים שלו אינם יוצאי דופן. לזמרת וואן דיירקשן לשעבר יש בסך הכל למעלה מ-70 קעקועים, כל אחד עם משמעות מיוחדת משלו. מעיצובים קטנים ועדינים ועד לפריטים גדולים ומורכבים, לסטיילס יש מגוון רחב של קעקועים המשקפים את אישיותו ותחומי העניין שלו.

המשמעות מאחורי הקעקועים של הארי סטיילס

לרבים מהקעקועים של הארי סטיילס יש משמעויות מיוחדות מאחוריהם. לדוגמה, יש לו קעקוע פרפר גדול על החזה שלו, שהוא מחווה לאביו החורג המנוח, רובין טוויסט. יש לו גם קעקוע של ספינה על זרועו, שהוא מחווה לסבו ששירת בצי המלכותי. קעקועים אחרים, כמו זה של דרור על זרועו, הם פשוט סמלים של חופש ועצמאות.

הקעקועים הפופולריים ביותר של הארי סטיילס

הקעקועים הפופולריים ביותר של הארי סטיילס כוללים פרפר גדול על החזה שלו, ספינה על זרועו, דרור על זרועו, ורד על זרועו ודבורה על צווארו. יש לו גם מספר קעקועים קטנים יותר, כמו לב על פרק כף היד, כוכב על הקרסול וסהר על האצבע שלו.

קעקוע הפרפר

קעקוע הפרפר על החזה של הארי סטיילס הוא אחד הקעקועים הפופולריים ביותר שלו. זוהי מחווה לאביו החורג המנוח, רובין טוויסט, שהלך לעולמו בשנת 2017. הפרפר הוא סמל לשינוי ולידה מחדש, המהווה מחווה הולמת לאביו החורג.

קעקוע הספינה

קעקוע הספינה על זרועו של הארי סטיילס הוא מחווה לסבו, ששירת בצי המלכותי. הספינה היא סמל לחוזק ואומץ, המהווה מחווה הולמת לסבו.

קעקוע הדרור

קעקוע הדרור על זרועו של הארי סטיילס הוא סמל לחופש ועצמאות. הדרור הוא סמל לתקווה וחוסן, המהווה מחווה הולמת למסעו של הארי עצמו.

קעקוע הוורד

קעקוע הוורד על זרועו של הארי סטיילס הוא סמל לאהבה ויופי. הוורד הוא סמל לתשוקה ורומנטיקה, המהווה מחווה הולמת למערכות היחסים הרומנטיות של הארי עצמו.

המשמעות מאחורי הקעקועים של הארי סטיילס

הקעקועים של הארי סטיילס הם יותר מסתם הצהרה אופנתית. לכל קעקוע יש משמעות מיוחדת מאחוריו, בין אם זה מחווה לאדם אהוב או סמל של חופש ועצמאות. הקעקועים שלו הם השתקפות של אישיותו ותחומי העניין שלו, והם תזכורת לאנשים ולרגעים החשובים בחייו. הקעקועים של הארי סטיילס הם עדות לסגנונו הייחודי ולחוש האופנתי שלו. עם למעלה מ-70 קעקועים, כל אחד עם משמעות מיוחדת משלו, הארי סטיילס בטוח ימשיך להוות השראה לרבים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן