תרופות סבתא » מידע מקצועי » מורנו קעקועים תל אביב – כל מה שצריך לדעת
2023-06-07 10:36:00+02:00

מורנו קעקועים תל אביב – כל מה שצריך לדעת

מה זה מורנו קעקועים תל אביב?

מורנו קעקועים תל אביב הוא סטודיו קעקועים מוביל בישראל. ממוקם בלב תל אביב, מורנו קעקועים מספקת קעקועים איכותיים כבר למעלה מ-10 שנים. הסטודיו ידוע בתשומת הלב לפרטים ובמחויבות לאיכות. מורנו קעקועים מתמחה בקעקועים בהתאמה אישית, מעיצובים קטנים ופשוטים ועד ליצירות אמנות גדולות ומורכבות. הסטודיו מאויש על ידי אמני קעקועים מנוסים אשר נלהבים ממלאכתם ושואפים ליצור קעקועים יפים וייחודיים עבור לקוחותיהם.

שירותים המוצעים על ידי מורנו קעקועים תל אביב

מורנו קעקועים תל אביב מציעה מגוון רחב של שירותים. הסטודיו מתמחה בקעקועים בהתאמה אישית, החל מעיצובים קטנים ופשוטים ועד ליצירות אמנות גדולות ומורכבות. הסטודיו מציע גם כיסויים, טאצ'-אפים ותיקונים. מורנו קעקועים מציעה גם שירותי פירסינג, כמו גם תכשיטי פירסינג לגוף. כמו כן, הסטודיו גאה להציע מבחר רחב של מוצרי אפטר איכותיים.

מחירים במורנו קעקועים תל אביב

מורנו קעקועים תל אביב מציעים מחירים תחרותיים לשירותיהם. הסטודיו מציע מגוון חבילות החל מקעקועים בסיסיים ועד ליצירות אומנות גדולות ומורכבות. המחירים מתחילים ב-250 ₪ לקעקוע בסיסי. כיסויים, טאצ'-אפים ותיקונים החל מ-500 ₪. שירותי פירסינג החל מ-100 ₪ ותכשיטי פירסינג החל מ-50 ₪. ניתן לרכוש גם מוצרי אפטר.

מבט פנימה מורנו קעקועים תל אביב

מורנו קעקועים תל אביב הוא סטודיו מודרני ומסוגנן. הסטודיו מצויד בציוד ובטכנולוגיה העדכניים ביותר, המבטיחים את האיכות הגבוהה ביותר של קעקועים. הסטודיו גם נקי ונוח, עם אווירה ידידותית ומסבירת פנים. הסטודיו מציע גם מבחר רחב של מוצרי אפטר, המבטיחים שהלקוחות יוכלו לטפל בקעקועים שלהם כראוי.

קעקועים במורנו קעקועים תל אביב

מורנו קעקועים תל אביב מאוישים על ידי קעקועים מנוסים ומוכשרים. אמני הסטודיו נלהבים מהאומנות שלהם ושואפים ליצור קעקועים יפים וייחודיים עבור לקוחותיהם. האמנים מיומנים ומנוסים במגוון סגנונות, ממסורתיים ועד מודרניים.

בטיחות והיגיינה במורנו קעקועים תל אביב

מורנו קעקועים תל אביב מתחייבים לבטיחות והיגיינה. הסטודיו מצויד בציוד ובטכנולוגיה העדכניים ביותר, המבטיחים את האיכות הגבוהה ביותר של קעקועים. כמו כן, הסטודיו מקפיד על פרוטוקולי בטיחות והיגיינה קפדניים, לרבות שימוש במחטים סטריליות וחומרים חד פעמיים.

מורנו קעקועים תל אביב: סיכום

מורנו קעקועים תל אביב הוא סטודיו קעקועים מוביל בישראל. הסטודיו מתמחה בקעקועים בהתאמה אישית, החל מעיצובים קטנים ופשוטים ועד ליצירות אמנות גדולות ומורכבות. הסטודיו מציע גם כיסויים, טאצ'-אפים ותיקונים, וכן שירותי פירסינג ותכשיטי פירסינג לגוף. המחירים מתחילים ב-250 ₪ לקעקוע בסיסי, וניתן לרכוש גם מוצרי אפטר. מורנו קעקועים תל אביב מאוישים על ידי מקעקעים מנוסים ומוכשרים, והסטודיו מתחייב לבטיחות והיגיינה.

טבלת מחירים במורנו קעקועים תל אביב

שֵׁרוּת מחיר (ש"ח)
קעקוע בסיסי 250
כיסוי, טאצ'-אפ, תיקון 500
שירות פירסינג 100
תכשיטי פירסינג לגוף 50

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן