תרופות סבתא » Wow » מיכה קעקועים עפולה – מדריך מקיף
2023-03-09 13:55:00+02:00

מיכה קעקועים עפולה – מדריך מקיף

היכרות עם מיכה קעקועים עפולה

מיכה קעקועים עפולה הוא מכון קעקועים בעל שם הממוקם בעיר עפולה, ישראל. החנות פועלת מאז 2009 והפכה ליעד פופולרי עבור מי שמחפש קעקועים איכותיים. החנות נמצאת בבעלותו ובניהולו של מיכה, מקעקע מוכשר ומנוסה. מיכה עוסקת בעסק למעלה מ-20 שנה ויש לה תשוקה ליצור קעקועים ייחודיים ויפים.

השירותים המוצעים במיכה קעקועים עפולה

מיכה קעקועים עפולה מציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות קעקועים בהתאמה אישית, כיסויים וטאצ'-אפים. החנות מציעה גם מגוון שירותי פירסינג, לרבות פירסינג באוזניים, אף וגבות. החנות מציעה גם מגוון שירותי אמנות גוף, כגון קעקועי חינה וקעקועים איירבראש.

האמנים במיכה קעקועים עפולה

החנות מאוישת בצוות של אמנים מנוסים ומוכשרים. מיכה הוא האמן הראשי ועוסק בעסק למעלה מ-20 שנה. מצטרפים אליו צוות אמנים מנוסים ומוכשרים, ביניהם יעל, המתמחה בקעקועים בהתאמה אישית, ואורן, המתמחה בכיסויים וטאצ'-אפים.

ההיסטוריה של מיכה קעקועים עפולה

מיכה קעקועים עפולה נוסדה בשנת 2009 על ידי מיכה, אמן קעקועים מוכשר ומנוסה. מאז הפכה החנות ליעד פופולרי עבור מי שמחפש קעקועים איכותיים. החנות הופיעה בפרסומים רבים, כולל בעיתון הישראלי "הארץ" והמגזין הבינלאומי Tattoo Life.

המחויבות של החנות לאיכות

במיכה קעקועים עפולה האיכות היא בראש סדר העדיפויות. החנות משתמשת רק בדיו ובמחטים האיכותיים ביותר, וכל האמנים הינם בעלי הכשרה וניסיון רב. החנות גם מקפידה לוודא שכל הקעקועים נעשים בסביבה בטוחה וסטרילית.

מחויבות החנות לשירות לקוחות

במיכה קעקועים עפולה שירות לקוחות נמצא בראש סדר העדיפויות. החנות שואפת לספק אווירה ידידותית ומסבירת פנים לכל לקוחותיה. החנות מציעה גם מגוון אפשרויות תשלום, כולל מזומן, אשראי ו-PayPal.

מחויבות החנות לקהילה

מיכה קעקועים עפולה מחויבת לתת בחזרה לקהילה. החנות תורמת באופן קבוע לעמותות צדקה מקומיות ומשתתפת באירועים קהילתיים. החנות מציעה גם הנחות לאנשי הצבא ולמגיבים הראשונים.

סיכום

מיכה קעקועים עפולה הוא מכון קעקועים בעל שם הממוקם בעיר עפולה, ישראל. החנות פועלת מאז 2009 והפכה ליעד פופולרי עבור מי שמחפש קעקועים איכותיים. החנות נמצאת בבעלותו ובניהולו של מיכה, מקעקע מוכשר ומנוסה. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות קעקועים מותאמים אישית, כיסויים וטאצ'-אפים. החנות מאוישת בצוות של אמנים מנוסים ומוכשרים. החנות מתחייבת לספק קעקועים איכותיים, שירות לקוחות מעולה ולתת חזרה לקהילה. אם אתם מחפשים קעקוע איכותי בעפולה, מיכה קעקועים עפולה זה המקום ללכת אליו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן