תרופות סבתא » בחירות הגולשים » מקס קעקועים באר שבע – מדריך מקיף
2023-03-27 09:37:00+02:00

מקס קעקועים באר שבע – מדריך מקיף

סקירה של מקס קעקועים באר שבע

מקס קעקועים באר שבע הוא מכון קעקועים פופולרי הממוקם בעיר באר שבע, ישראל. החנות פועלת מאז 2009 והפכה למועדפת בקרב מקומיים ותיירים כאחד. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל קעקועים מותאמים אישית, כיסויים ופירסינג. החנות ידועה בצוות הידידותי והידע שלה, כמו גם באווירה הנקייה והמקצועית שלה.

השירותים המוצעים במקס קעקועים באר שבע

מקס קעקועים באר שבע מציעה מגוון שירותים, לרבות קעקועים בהתאמה אישית, כיסויים ופירסינג. החנות מתמחה בסגנונות קעקועים מסורתיים ומודרניים, כמו גם קעקועים שחורים ואפורים. החנות מציעה גם מגוון רחב של שירותי פירסינג לגוף, לרבות פירסינג באוזניים, אף וטבור. החנות מציעה גם מגוון מוצרי טיפוח לאחר, כגון קרמים ומשחות, כדי לעזור לקעקועים להיראות במיטבם.

האמנים במקס קעקועים באר שבע

מקס קעקועים באר שבע היא ביתם של צוות אמנים מוכשר. החנות נמצאת בבעלותו ובניהולו של מקס, שמקעקע כבר למעלה מ-20 שנה. למקס מצטרפת צוות אמנים מנוסים ומוכשרים, ביניהם אורן המתמחה בקעקועים שחור ואפור ויעל המתמחה בסגנונות קעקועים מסורתיים ומודרניים. החנות מעסיקה גם צוות של פירסרים, בעלי ניסיון במגוון שירותי פירסינג לגוף.

מקסימום

מקס הוא הבעלים והמפעיל של מקס קעקועים באר שבע. הוא מקעקע כבר למעלה מ-20 שנה ומומחה במגוון סגנונות קעקועים, כולל מסורתי ומודרני. הוא גם מנוסה בכיסויים וקעקועים מותאמים אישית.

אורן

אורן הוא אמן מוכשר במקס קעקועים באר שבע. הוא מתמחה בקעקועים בשחור ואפור ובעל ניסיון במגוון סגנונות, כולל מסורתי ומודרני. הוא גם מנוסה בכיסויים וקעקועים מותאמים אישית.

יעל

יעל היא אמנית מוכשרת במקס קעקועים באר שבע. היא מתמחה בסגנונות קעקועים מסורתיים ומודרניים ומנוסה במגוון סגנונות, כולל שחור ואפור. היא גם מנוסה בכיסויים וקעקועים מותאמים אישית.

פירסרים

מקס קעקועים באר שבע מעסיקה צוות של פירסרים מנוסים. הפירסר מנוסה במגוון שירותי פירסינג לגוף, לרבות פירסינג באוזניים, אף וטבור. הפירסרים גם בקיאים במוצרי טיפוח לאחר, כגון קרמים ומשחות, כדי לעזור לקעקועים להיראות במיטבם.

היסטוריה של מקס קעקועים באר שבע

מקס קעקועים באר שבע פועלת משנת 2009 והפכה לחביבה בקרב מקומיים ותיירים כאחד. החנות ידועה בצוות הידידותי והידע שלה, כמו גם באווירה הנקייה והמקצועית שלה. החנות הפכה ליעד פופולרי עבור מי שמחפש קעקועים ופירסינג איכותיים בעיר באר שבע.

סיכום

מקס קעקועים באר שבע הוא מכון קעקועים פופולרי הממוקם בעיר באר שבע, ישראל. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל קעקועים מותאמים אישית, כיסויים ופירסינג. החנות ידועה בצוות הידידותי והידע שלה, כמו גם באווירה הנקייה והמקצועית שלה. בחנות פועל צוות אמנים מוכשר, ביניהם מקס, אורן ויעל. החנות מעסיקה גם צוות של פירסרים מנוסים. מקס קעקועים באר שבע פועלת משנת 2009 והפכה לחביבה בקרב מקומיים ותיירים כאחד. למידע נוסף על מקס קעקועים באר שבע, בקר בכתובת he.wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן