תרופות סבתא » בינג’ » משה אלול קעקועים שעות פתיחה
2023-04-20 21:17:00+02:00

משה אלול קעקועים שעות פתיחה

משה אלול קעקועים

משה אלול קעקועים הוא מכון קעקועים בעל שם הממוקם בלב תל אביב, ישראל. החנות קיימת למעלה מ-20 שנה וידועה בעבודתה האיכותית ובצוות הידידותי. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל קעקועים מותאמים אישית, כיסויים ופירסינג. החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע ומציעה שעות ארוכות בסופי שבוע.

שירותים מוצעים

קעקועים של משה אלול מציעים מגוון שירותים, לרבות קעקועים בהתאמה אישית, כיסויים ופירסינג. החנות מתמחה בסגנונות קעקועים מסורתיים ומודרניים, כולל שחור ואפור, צבעוניים ושבטים. החנות מציעה גם מגוון רחב של שירותי פירסינג, לרבות פירסינג באוזניים, אף וגוף. החנות מציעה גם מגוון מוצרי טיפוח לאחר, כגון קרמים ומשחות, כדי לעזור לשמור על הקעקוע שלך במיטבו.

שעות פתיחה

קעקועים משה אלול פתוח שבעה ימים בשבוע. החנות פתוחה בין השעות 10:00-20:00 בימים שני עד שישי, ומ-10:00 עד 18:00 בימי שבת וראשון. החנות סגורה בחגים יהודיים.

מחירי קעקועים

קעקועים משה אלול מציעה מחירים תחרותיים עבור שירותיה. החנות מציעה מגוון חבילות, כולל קעקועים בודדים, כיסויים ופירסינג. המחירים משתנים בהתאם לגודל ומורכבות הקעקוע. החנות מציעה גם הנחות למספר קעקועים ופירסינג.

הזמנת תור

קעקועים משה אלול מציעה תורים עבור שירותיה. ניתן לקבוע תורים באינטרנט או בטלפון. החנות מציעה גם שירותי כניסה, אך מומלץ לתאם תור מראש על מנת להבטיח זמינות.

למה לבחור בקעקועים של משה אלול?

משה אלול קעקועים היא מכון קעקועים בעל שם עם למעלה מ-20 שנות ניסיון. החנות מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל קעקועים מותאמים אישית, כיסויים ופירסינג. החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע ומציעה שעות ארוכות בסופי שבוע. החנות מציעה גם מחירים תחרותיים והנחות עבור קעקועים ופירסינג מרובים. החנות מאוישת על ידי אמנים ידידותיים ומנוסים אשר מסורים לספק עבודה באיכות גבוהה.

שולחן

שֵׁרוּת מחיר
קעקוע יחיד משתנה
לכסות משתנה
נוֹקֵב משתנה
קעקועים מרובים בהנחה
פירסינג מרובים בהנחה

קעקועים של משה אלול היא בחירה מצוינת לכל מי שמחפש קעקועים ופירסינג איכותיים. החנות מציעה מחירים תחרותיים והנחות עבור מספר קעקועים ופירסינג. החנות פתוחה שבעה ימים בשבוע ומציעה שעות ארוכות בסופי שבוע. החנות מאוישת על ידי אמנים ידידותיים ומנוסים אשר מסורים לספק עבודה באיכות גבוהה. למידע נוסף על קעקועים של משה אלול, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן