תרופות סבתא » הכי חם » נועם קעקועים ראש פינה – מדריך מקיף
2023-04-21 02:16:00+02:00

נועם קעקועים ראש פינה – מדריך מקיף

היכרות עם נועם קעקועים ראש פינה

נועם קעקועים ראש פינה הוא מכון קעקועים פופולרי הממוקם בעיר ראש פינה, ישראל. החנות פועלת משנת 2009 והיא בבעלותו ובניהולו של נועם, מקעקע מקצועי בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה. נועם קעקועים ראש פינה מציעה מגוון רחב של קעקועים, מעיצובים מסורתיים ועד לפריטים מותאמים אישית. החנות ידועה בעבודתה האיכותית ובצוות הידידותי שלה.

היסטוריה של נועם קעקועים ראש פינה

נועם קעקועים ראש פינה נוסדה בשנת 2009 על ידי נועם, קעקוע מקצועי בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה. נועם עבדה בתעשיית הקעקועים מתחילת שנות ה-2000 ופיתחה מוניטין של יצירת קעקועים יפים וייחודיים. בשנת 2009 החליט לפתוח חנות משלו בראש פינה, ישראל. מאז הפכה נועם קעקועים ראש פינה לאחת ממכוני הקעקועים הפופולריים בעיר.

סוגי קעקועים המוצעים בנועם קעקועים ראש פינה

נועם קעקועים ראש פינה מציעה מגוון רחב של קעקועים, מעיצובים מסורתיים ועד לפריטים מותאמים אישית. החנות מתמחה בקעקועים בשחור ואפור, אך מציעה גם קעקועים בצבע. נועם קעקועים ראש פינה מציעה גם כיסויים ועיבודים מחודשים של קעקועים קיימים. החנות ידועה בעבודתה האיכותית ובצוות הידידותי שלה.

שירותים המוצעים בקעקועים נועם ראש פינה

נעם קעקועים ראש פינה מציעה מגוון שירותים הכוללים ייעוץ, קעקוע וטיפול לאחר. החנות מציעה גם שירותי פירסינג, כמו גם תכשיטי גוף ואביזרים. נועם קעקועים ראש פינה מציעה גם מבחר רחב של ביגוד וסחורה.

התייעצויות

נועם קעקועים ראש פינה מציעה ייעוץ לכל שירותיה. במהלך פגישת ייעוץ, ידון האמן בעיצוב הרצוי של הלקוח, גודלו ומיקום הקעקוע. האמן גם יעניק ייעוץ והכוונה על הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות הרצויות.

קִעקוּעַ

נועם קעקועים ראש פינה מציעה מגוון שירותי קעקוע, לרבות עיצובים מסורתיים, יצירות מותאמות אישית, כיסויים ועיבודים חוזרים. החנות ידועה בעבודתה האיכותית ובצוות הידידותי שלה.

טִפּוּל עוֹקֵב

נועם קעקועים ראש פינה מציעה שירותי אפטר על מנת להבטיח שהקעקוע של הלקוח ירפא כראוי. החנות מספקת ייעוץ והכוונה כיצד לטפל בקעקוע, וכן מוצרים שיעזרו בתהליך ההחלמה.

תמחור בנועם קעקועים ראש פינה

נועם קעקועים ראש פינה מציעה מחירים תחרותיים לכל שירותיה. החנות מציעה הנחות למספר קעקועים ופירסינג, כמו גם הנחות לסטודנטים ואנשי צבא.

סיכום

נועם קעקועים ראש פינה הוא מכון קעקועים פופולרי הממוקם בעיר ראש פינה, ישראל. החנות פועלת משנת 2009 והיא בבעלותו ובניהולו של נועם, מקעקע מקצועי בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה. נועם קעקועים ראש פינה מציעה מגוון רחב של קעקועים, מעיצובים מסורתיים ועד לפריטים מותאמים אישית. החנות מציעה גם שירותי ייעוץ, קעקועים וטיפול לאחר, כמו גם שירותי פירסינג, תכשיטי גוף והלבשה. נועם קעקועים ראש פינה מציעה מחירים תחרותיים לכל שירותיה.

טבלת שירותים ומחירים בנועם קעקועים ראש פינה

שֵׁרוּת מחיר
יִעוּץ חינם
לְקַעֲקֵעַ משתנה
נוֹקֵב משתנה
טִפּוּל עוֹקֵב משתנה
תכשיטי גוף משתנה
לבוש משתנה

נועם קעקועים ראש פינה זה מקום מצוין לעשות קעקוע. החנות מציעה עבודה איכותית וצוות ידידותי, כמו גם מחירים תחרותיים. בין אם אתם מחפשים עיצוב מסורתי או יצירה בהתאמה אישית, נעם קעקועים ראש פינה יש משהו לכולם. אז אם אתם באזור ראש פינה ומחפשים קעקוע נהדר, הקפידו לבדוק את נועם קעקועים ראש פינה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן