תרופות סבתא » מידע מקצועי » סטודיו קעקועים קרית שמונה – התבטא בקעקוע ייחודי
2023-06-21 10:15:00+02:00

סטודיו קעקועים קרית שמונה – התבטא בקעקוע ייחודי

מה זה סטודיו קעקועים קרית שמונה?

סטודיו קעקועים קרית שמונה הוא עסק קטן ומשפחתי הממוקם בעיר קריית שמונה, ישראל. היא בבעלות ומופעלת על ידי שני אחים, יוסי ושלמה, העוסקים בתחום הקעקועים למעלה מ-10 שנים. הם מתמחים בקעקועים וכיסויים מותאמים אישית, כמו גם מבחר רחב של עיצובים מסורתיים. הסטודיו ידוע באווירה הידידותית והמסבירת פנים שלו, ובמחויבותו ליצור קעקועים ייחודיים ובלתי נשכחים עבור לקוחותיו.

שירותים מוצעים

סטודיו קעקועים קרית שמונה מציע מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה. אלה כוללים קעקועים מותאמים אישית, כיסויים, עיצובים מסורתיים ועוד. הסטודיו מציע גם מגוון מוצרי אפטר שיעזרו לשמור על הקעקוע שלך במיטבו. הסטודיו מציע גם מבחר רחב של קעקועי פלאש, שהם עיצובים מוכנים מראש הניתנים להתאמה אישית לפי בחירת הצבעים והגדלים של הלקוח. קעקועים אלה מושלמים עבור אלה שרוצים להביע את עצמם עם קעקוע ייחודי ללא הטרחה של עיצוב יצירה מותאמת אישית.

תמחור

סטודיו קעקועים קרית שמונה מציע מחירים תחרותיים עבור שירותיה. מחירי קעקועים בהתאמה אישית החל מ-200 ש"ח, וכיסויים החל מ-250 ש"ח. קעקועי פלאש החל מ-100 ₪. ניתן לרכוש גם מוצרי אפטר-טיפוח והמחירים משתנים בהתאם למוצר.

למה לבחור בסטודיו לקעקועים קרית שמונה?

סטודיו לקעקועים קרית שמונה הוא המקום המושלם לעשות קעקוע ייחודי ומשמעותי. הסטודיו מציע אווירה ידידותית ומסבירת פנים, והאמנים המנוסים שלו מסורים ליצירת קעקועים יפים ומתמשכים. בנוסף, הסטודיו מציע מחירים תחרותיים ומבחר רחב של קעקועי פלאש ומוצרי אפטר.

סיכום

סטודיו קעקועים קרית שמונה הוא המקום המושלם למי שרוצה לבטא את עצמו באמצעות אמנות גוף. עם האווירה הידידותית, האמנים המנוסים והמחירים התחרותיים שלו, הסטודיו הוא הבחירה המושלמת לכל מי שמחפש קעקוע ייחודי ומשמעותי. למידע נוסף, בקר בסטודיו קעקועים קרית שמונה או בדוק חלק מהעבודות שלהם ב- YouTube .

סטודיו קעקועים קרית שמונה סקירה

שירותים מחיר
קעקועים מותאמים אישית 200 ש"ח
כיסויים 250 ש"ח
פלאש קעקועים 100 ש"ח
מוצרי טיפול לאחר משתנה

טייק אווי מפתח

  • סטודיו קעקועים קרית שמונה הוא עסק קטן ומשפחתי הממוקם בעיר קרית שמונה, ישראל.
  • הסטודיו מציע מגוון רחב של שירותים, לרבות קעקועים מותאמים אישית, כיסויים, עיצובים מסורתיים ועוד.
  • הסטודיו מציע גם מבחר רחב של קעקועי פלאש ומוצרי טיפוח לאחר.
  • הסטודיו מציע מחירים תחרותיים עבור שירותיו.
  • הסטודיו ידוע באווירה הידידותית והמסבירת פנים שלו, ובמחויבותו ליצור קעקועים ייחודיים ובלתי נשכחים עבור לקוחותיו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן