תרופות סבתא » מידע מקצועי » קעקועים מובילים לגברים עם משמעות
קעקועים לגברים עם משמעות

קעקועים מובילים לגברים עם משמעות

קעקועים קיימים כבר מאות שנים, והם עדיין פופולריים. בעבר, קעקועים שימשו בעיקר מלחים כדי להראות את גבורתם. כיום, קעקועים הם סוג של אמנות וביטוי עצמי. ניתן למצוא אותם בכל חלק בגוף, מכף רגל ועד ראש.

קעקועים לגברים פופולריים בדיוק כמו קעקועים לנשים. הסוג הנפוץ ביותר של קעקוע לגברים הוא עיצוב קעקוע שבטי שנעשה בדרך כלל בדיו שחורה. עיצוב קעקוע שבטי נמצא בדרך כלל באזור החזה או הזרוע העליונה ומכסה צד שלם של הגוף. העיצובים מורכבים בדרך כלל מצורות גיאומטריות או קווים העוברים סביב הזרוע או הגו בדוגמה סימטרית ללא נקודת התחלה או סיום.

הנה כמה רעיונות לקעקוע לגברים שיש לקחת בחשבון:

ורד

כל אדם, ללא קשר למין, יכול לעשות קעקוע ורד, ולמען מטרה טובה. עלי הכותרת המוערמים של הקעקוע מוסיפים עומק ועניין, מה שהופך אותו למתאים כמעט לכל טכניקת קעקוע.

גולגולת אדם

גולגולת אנושית היא עוד אייקון קעקוע שאין להכחישו שכן היא משמשת גם כתזכורת מקאברית לתמותה וגם כיצירה מדהימה של אמנות גוף. הוא מקיף ז’אנרים של קעקועים כמו הוורד ומתאים לאוסף הקעקועים המתחיל של כל בחור.

חיה עזה

יצורים מלכותיים, כולל אריות, זאבים ונמרים, עושים בחירות מצוינות להבעת קשיחות וחוזק.

קורי עכביש

קעקועים של קוי עכביש הם עוד עיצוב מסורתי שזכה לראשונה לפופולריות בקרב אנשים “הסתבכו” במערכת המשפט הפלילי.

נַוָטִי

מכיוון שהמלחים אחראים בעיקר להבאת קעקועים מאוכלוסיות פולינזיות ואסיאתיות ילידיות למערב, נושאים ימיים קשורים קשר בל יינתק עם הנוהג במערב. ספינות, עוגנים, גלגלים, מגדלורים ומצפנים הם סמלי קעקוע נפוצים, במיוחד בסגנונות קעקוע מסורתיים.

פִּגיוֹן

פגיון הוא ייצוג של כוח, עצמאות או רעות. בנוסף, אתה יכול לעשות קעקוע פגיון כדי לזכור את קרב הסכינים האמיתי שבו השתתפת פעם.

קעקוע שרוול לגבר

קעקועי שרוולים צריכים להיות מיושמים בשלבים מכיוון שהם יקרים, גוזלים זמן ולא נוחים להשגה. הנה כמה רעיונות לקעקוע שרוולים שתוכל לקבל בסשן הקעקוע הבא שלך:

דבורה משושה

עליכם להיות מודעים לכך שדבורים הן בין החיות הקשות ביותר שהאדם מודע אליהן, ושלדבורים ומשושים יש קשר הדוק. דוגמה מצוינת לפרפקציוניסט טבעי היא כוורת הדבורים. כמה מהמשושים המושלמים ביותר שתראו אי פעם ניתן לראות בכוורות שלהם.

קעקוע מצפן

אינדיקציה לנסיעה היא מצפן. המצפן משמש את המטיילים כדי לנווט ולקבוע את המסלול הנכון. כתוצאה מכך, קעקוע מצפן מסמל שאתה מחפש במקום הנכון. אם אתה נהנה לטייל ולגלות מקומות חדשים, קעקוע זה משמש תזכורת לאהבתך לעשות זאת.

קעקוע גרפיטי

אחד מז’אנר האמנות המרגש ביותר הוא זה. יש לו הרבה גוונים ומרקמים שונים. כל עיצוב גרפיטי בולט וקולני, מה שמקנה לו מראה מאוד ייחודי. קעקועים גרפיטי מאפשרים לך לבטא את התחושה החזקה ביותר שלך על האמה.

איפה הכי כואב לעשות קעקוע

לאזורים המקועקעים שהכי כואב להם יש הכי הרבה קצות עצבים, הם נעים הכי לאט ובעלי העור הכי דק או מתוח. בדרך כלל כואב מאוד לעשות קעקוע בחלקים גרמיים בגוף.

ידיים ואצבעות

הסיבה שקעקועי ידיים כל כך פופולריים היא לא שהם לא כואב! לידיים שלך יש באמת אחת משכבות העור הדקות ביותר, מה שהופך אותן לאחד האזורים הכי לא נוחים לעשות קעקוע.

בנוסף, ישנם מספר רצועות ושרירים שעלולים להעצים את אי הנוחות כאשר מחט הקעקוע חודרת את העור. לאחר קבלת קעקוע ביד, חלק מהאנשים עלולים להרגיש עוויתות מייצרות, במיוחד אם המחט מגרה את אחד מקצות העצבים הרבים של היד.

מפרק כף היד

כאב קעקוע גבוה במיוחד עבור קעקועים בשורש כף היד, במיוחד אלה שנמצאים בחלק הפנימי של פרק כף היד. בשל המחסור בשומן, יש סיכוי גבוה יותר שמחט הקעקוע תפלור את קצות העצבים והוורידים המכוסים בעיקר בעור.

רגליים

החלק העליון של כף הרגל שלך רגיש מאוד מכיוון שהוא מכיל אשכולות עצומים של עצבים. העור גם דק במיוחד.

כתוצאה מכך, קעקוע על הרגליים עשוי לגרום לך לחוות כאב חד ורטט לא פשוט שעובר כל הדרך אל העצמות שלך.

קרסול

אין שם הרבה עור, והוא ממש ליד עצם הקרסול. בנוסף לכאב האמיתי, תנודות מחט הקעקוע יכולות לפעמים להגיע לעצם השוק שלך כמו גם לעצם הקרסול.

צוואר ועמוד שדרה

אזור עמוד השדרה שלך, במיוחד החלק האחורי של הצוואר שלך, עדין ביותר. ומסיבה זו, קעקוע עמוד השדרה הוא בין הכואבים ביותר. הקעקוע מחמיר על ידי העור הדק במיוחד, וחשוב יותר, על ידי העצבים הרבים העוברים למעלה ולמטה בחוט השדרה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן