תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » הכי אטרקטיבי קעקועים Arm עם משמעות
קעקועים לזרוע עם משמעות

הכי אטרקטיבי קעקועים Arm עם משמעות

קעקועים בזרועות הם דרך פופולרית לבטא את האישיות שלך, אבל מה המשמעות של הקעקוע?

הרבה אנשים עושים קעקועים בזרוע מסיבות שונות. יש אנשים שמקבלים אותם כי הם רוצים לזכור אדם אהוב או אירוע משמעותי. יש אנשים שמקבלים אותם כי הם רוצים להראות את הסגנון הייחודי שלהם. תהיה הסיבה אשר תהיה, קעקועים בזרועות הם דרך מצוינת להראות את האינדיבידואליות והסגנון האישי שלך.

קעקועים בזרוע לא חייבים להיות רק על אסתטיקה; יכול להיות שיש להם גם משמעות מאחוריהם. הם יכולים לשמש כתזכורת לאירועי חיים, אבני דרך, או אפילו כסמלים של האמונות והערכים שלך.

הנה כמה רעיונות קעקוע זרוע עם המשמעויות המשמעותיות שלהם.

משולש

קעקוע משולש על גבר נשוי עשוי לייצג נישואים מוצקים, הרמוניה במערכת היחסים וביטחון בבן הזוג. זה יכול גם לציין אינטליגנציה, יופי, ויכולת מוחית ופיזית כאחד.

קעקועים של צמיד

אנשים חשבו שקבלת קעקוע בצורת צמיד על פרק כף היד שלהם יביא להם מזל, כוח, אושר ועושר. קעקועי צמיד נענדו על ידי לוחמים כהגנה מפני פציעות קטלניות ותבוסה. קעקועים אלה משמשים כיום לעתים קרובות כקמעות. קעקועים של צמידים יכולים להיות מיושמים על הכתף או פרק כף היד.

קעקועים של זאב

המשמעויות העיקריות של קעקוע זאב על זרועו של גבר הן אומץ, כוח, חוסר פחד ועצמאות. אנשים שכבר יש להם את התכונות האלה רוצים להשתמש בדיו כדי לחזק אותם. חיית הבר הזו הוצגה במגוון רחב של דרכים, שלכל אחת מהן משמעות מובהקת.

קעקועים בעיניים

קעקועי עיניים קיימים עוד מימי מצרים העתיקה. על פי האמונה המצרית העתיקה, לאנשים שלובשים איקונוגרפיה כזו יש גישה לידע סודי, יכולים לראות לתוך נשמותיהם של אחרים ולגלות את הסודות העמוקים ביותר שלהם. גברים שעוסקים במיסטיקה, קסמים ותוסתר עושים לעתים קרובות קעקוע עיניים על זרועם.

קעקועים של נחש

הקונוטציות העיקריות של קעקוע נחש כוללות חוכמה, שלווה ועושר. ערמומיות ותושייה הן קונוטציות משניות. נחש האוחז בגולגולת יכול לייצג את ארעיות החיים, סכין או חרב יכולים לייצג תמותה, ונשר יכול לייצג את המאבק הבלתי נגמר בין הטוב לרע.

יער קעקועים

קעקוע זרוע של יער מייצג חקר ומסע אחר הגורל שלך. מי שמקבל קעקוע של יער עשוי לרצות להרגיש חיבור לטבע הבלתי מאולף ולכוחו הבלתי מאולף.

קעקועים של אריה

קעקוע אריה על הזרוע הוא בחירה פופולרית עבור אנשים בטוחים ואצילים, או מדי פעם אגוצנטריים ודוחפים. אם האריה חובש כתר, האחרון עשוי להיות מדויק.

קעקוע שני פסים משמעות

קעקועים על הזרועות שכולם שחורים משרתים מטרות סמליות רבות. הסמליות של המינימליזם כבר הוזכרה. הפשטות המאפיינת את המינימליזם היא בדיוק מה שמסמל קעקוע סרט הזרוע השחור. עם זאת, אמני קעקועים רבים ואנשים שמקבלים קעקועים לא נתנו לגישת העיצוב הפשוטה של ​​קעקועים עם סרטי זרוע שחורים להרתיע אותם מלאחד את העיצובים שלהם יחד.

ציטטנו כמה מקומות שבהם הופיעו לראשונה קעקועים של סרט זרוע שחור מוצק.

אֵבֶל

המשמעות העיקרית של קעקועי סרט זרוע בשחור מוחלט היא צער. בעקבות בני המלוכה, הסמליות הזו התפשטה לקעקועים, וקהילות אחרות צפו באזכרה עם סרטי זרוע וקשתות קרפ שחורות.

קעקוע סרט הזרוע השחור והמוצק הוא גם דרך לכבד את האדם, כך שאם הם השיגו משהו משמעותי במהלך חייהם, הקעקוע יעזור להבטיח שלפחות באמצעות אמנות הגוף, הם תמיד ייזכרו.

כוח

חוזק הוא המשמעות השנייה הבולטת ביותר של הקעקוע של צמיד שחור מוצק. זה מייצג אושר והקלה על התגברות על כמה אתגרים, כמו גם את הפרס של כוח ושלווה.

בגלל זה, הסימונים על קעקוע של סרט זרוע שחור מוצק המסמל חוזק נעשים בקווים קטנים יותר. זה מאפשר לאנשים שהתגברו על מכשולים שונים לקעקע מספר טבעות סרט זרוע כסמל להצלחתם להתגבר על מכשולים שונים שעמם התמודדו בעבר.

הֲגָנָה

הגנה היא מוטיב קעקוע משמעותי של סרט זרוע שחור מוצק. רוב השבטים הללו ומערכות תרבות אחרות בכל זאת החזיקו בתפיסה זו. קעקוע סרט זרוע שחור מוצק נחשב כסוג של מחסום שמונע מרוחות רעות מלהיכנס מכיוון שזהו מעגל מתמשך שלעולם לא עוצר.

אומץ

גילינו סמליות בין קעקועי סרט הזרוע השחור המוצק ואומץ הלב, כמו גם הקרב לשלום וחופש שהיה קשור להפגנות הללו, בהתחשב בכך שהסרטים השחורים ענדו בהפגנות נגד מלחמת וייטנאם. לכן, קעקועי סרט זרוע עם טבעות שחורות לחלוטין מסמלים את המאבק האמיץ לחופש, ואנשים רבים עושים אותם כדי להרגיש אמיץ יותר בפעילותם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן