תרופות סבתא » מידע מקצועי » קעקועים פופולריים ביותר לנשים עם משמעות
קעקועים לנשים עם משמעות

קעקועים פופולריים ביותר לנשים עם משמעות

נשים נוטות יותר להתקעקע מאשר גברים. קעקוע הפך לשינוי גוף פופולרי, כאשר נשים רבות מקבלות דיו על הגב התחתון, הכתף ופרק היד.

נשים שעושות קעקועים לרוב מחפשות דרך לבטא את עצמן או למצוא את הסגנון הייחודי שלהן. יש נשים שעושות קעקועים כדי לכבד את זכרו של מישהו קרוב אליהן, בעוד שאחרות עשויות להשתמש בקעקועים כדי לייצג חלקים מהאישיות שלהן או כצורה של ביטוי עצמי.

לנשים יש הרבה אפשרויות כשזה מגיע לקעקועים. זה לא נדיר שנשים עושות קעקועים על פרקי הידיים, הצוואר ועוד.

ישנם סוגים רבים ושונים של קעקועים שנשים יכולות לקבל. כמה סוגים פופולריים של עיצובי קעקוע נשיים הם פרחים, פרפרים וכוכבים.

תן לנו לסייע לך בפענוח המשמעויות הנסתרות של קעקועים ידועים מסוימים.

ציפורים עפות מתוך הכלוב

בריחה מעבדות פיזית או נפשית עשויה להיות מסומלת על ידי ציפור שעפה מתוך כלוב. התא הפתוח מייצג שסוף סוף מצאת את הדרך החוצה ממשהו, בין אם זה מערכת יחסים נוראית, תעסוקה או אפילו ייאוש.

הפרח העדין

יש להם מראה מקסים, ולרוב, הם תמיד בלתי נשכחים! דפוס הפרחים העדין הזה מושך את תשומת הלב שלנו מיד. הפרח שנמצא בשיא פריחתו ועליו ניצן זעיר מסמל נעורים, אהבה, תקווה ויופי. הזוג יכול גם לעמוד על הדואליות של חיים ומוות בפילוסופיה.

גנש בראשו של הפיל

אחת האלוהויות העיקריות בדת ההינדית היא לורד גאנשה. הוא זה שמבטל אתגרים ומחסומים. הוא לא רק מוכר בהודו, אלא הוא נערץ על ידי מיליונים ברחבי העולם. בשל משמעותו הרוחנית העמוקה, קעקועים של Ganesha פופולריים בקרב מערביים. הסמלים אומקרה וטרישול מייצגים טובת הנאה והשמדת הרוע, בעוד שהפנים הם ייצוג של ידע וחוכמה.

שביל הרים

הרים מייצגים גישה בלתי מעורערת של אומץ ועוצמה. הם עשויים לשמש גם כמטאפורה למסע הארוך של החיים. הפסגות הגבוהות והנמוכות של ההרים מספקות כרמז ויזואלי לעליות והמורדות של המסע הזה. אם תסתכל למטה, תראה שחץ מחבר בין ההרים, מסמן את העבר, ההווה והעתיד של חייך.

קעקוע עוגן ומצפן

המלחים היו הראשונים לקבל קעקועי עוגן, שהם מוטיבים קלאסיים. הם קשורים לכוח, ביטחון ושלווה. תוספת של מצפן מראה שאתה מחפש כיוון בחיים. זה עשוי גם לסמל את האהבה שלך להרפתקאות או את הרצון שלך לטייל.

קעקוע פרחים נופלים

לפרחים יש מגוון משמעויות, המשתנות בהתאם לצבע, לעיצוב ולמיקום. הפרחים הנופלים בקעקוע המתוק והסמלי הזה מייצגים “להרפות מהעבר”. הם דוחקים בנו בעדינות לאמץ את הרגע ולשחרר את העבר.

קעקוע עם משמעות של כוח

קעקוע סמל כוח הוא אידיאלי עבורך אם אתה רוצה למצוא הסתמכות שתיתן לך כוח במצבי החיים הקשים ביותר.

אנשים רבים משתמשים כעת בקעקועים עם סמלי כוח כדרך להציג את האומץ והחוסן שלהם לאחרים. זה מסביר את הפופולריות של איורים אלה.

קעקועים מופשטים

המספר אינסוף מייצג את יכולתו של אדם להתגבר על כל המכשולים. כשמישהו רואה לראשונה את הקעקוע הזה, הם נזכרים במאבקים שהם כבר עברו, ועוזרים להם להימנע ממזל רע נוסף;

סמל הברק מציין את החזקה של כוח יוצא דופן ואת היכולת לנצח כל אויב. בנוסף, על פי כמה מומחים, ברק מייצג תשוקה אנושית יוצאת דופן במערכות יחסים רומנטיות ומקצועיות כאחד;

פני הירח משמשים כמטאפורה לעוצמה ועקשנות. לאדם עם קעקוע כמו פני הירח יש השפעה על כל הסובבים אותו מכיוון שהירח כל כך חזק שהוא יכול להזיז את האוקיינוסים שלנו.

קעקועים של בהמה

האריה הוא סימן של אומץ לב, מנהיגות וחוסר פחד. היצורים האלה מוכנים לתת את חייהם כדי למנוע כל פגיעה שעלולה להתרחש בדרכם. קעקוע של אריה מוכיח את האומץ והאינטליגנציה שלך;

זאבים הם סמלים של גבורה, נאמנות וחוסר פחד. הם מייצגים רוחניות ולידה מחדש בתרבויות שונות. אז, קיימים הבדלים אזוריים במשמעות קעקוע זאב. כולנו יכולים להסכים, ללא קשר לפרשנות, שמישהו עם קעקוע זאב הוא ללא ספק אמיץ ואחראי;

קעקועי נשק

סכינים מייצגות אומץ וחוסר פחד מול אלה המאחלים לך רע. נראה שאתה טוען שאין לך פחד מקרב מקרבים, ואתה מוכן למחוק את יריבך מיד;

קשתות וחצים מראים כיצד אתה משפיע על אנשים אחרים. זה כאילו אתה שומר יריבים במרחק בטוח כדי שהם לא יוכלו להגיע אליך;

פרח לוטוס

הלוטוס מייצג לידה מחדש ואת היכולת לשפר את עצמך. הסיבה לכך היא שלמרות גדילתה בביצות מטונפות, פריחת הלוטוס עולה מעל הבוץ כדי לפרוח כצמח מהמם;

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן