תרופות סבתא » מידע מקצועי » רעיונות לקעקועים עם משמעות עבור בנות
קעקועים עם משמעות לבנות

רעיונות לקעקועים עם משמעות עבור בנות

קעקועים כבר לא רק לגברים. גם נשים עושות קעקועים, והן מקבלות אותם מסיבות שונות. יש נשים שעושות קעקועים כדי לייצג משמעות או זיכרון אישיים; חלקם מקבלים אותם כסמל לכוח או לנשיות.

בנות עושות קעקועים כבר שנים. אבל רק לאחרונה הם זכו לקבלה ופופולריות רחבה יותר בקרב נשים מכל הרקע, במיוחד בחברות מערביות.

יש בנות שעושות קעקועים עם משמעות כי הן רוצות להיזכר על ידי האדם שחשוב להן בעוד שאחרות עושות זאת כי הן מוצאות את זה כביטוי לאינדיבידואליות וליצירתיות שלהן.

לנשים כיום יש יותר חופש ובחירה מאי פעם, מה שהוביל לעלייה במספר הבנות שבוחרות להתקעקע עם משמעות.

הנה כמה קעקועים חמודים לנשים והמשמעויות שלהם.

קעקועים של ורד

בכל מקום על גוף האישה, קעקוע ורד זעיר מדגיש את הקסם והיופי שלו. אבל משמעות קעקוע ורד היא הרבה מעבר להיותו סמל יופי ואהבה.

ורדים צהובים הם סמל של חברות, שמחה, ובנסיבות מסוימות, אהבה בוגרת. ורדים אדומים הם סמל לאהבה נלהבת, ורדים ורודים מייצגים אהבה ראשונה ותמימות. יש גם קעקועים של ורד כחול שמייצג משהו מחוץ להישג יד, וקעקועים של ורד לבן שרומזים לטוהר ולמאהב סודי.

פַּרְפַּר

קעקועים של פרפר משמשים לעתים קרובות כמטאפורה לכך שהעבר נשכח וההווה מאומץ במלואו. אלו הם שלבי הטרנספורמציה של החרק המדהים הזה, מביצה לזחל ועד חרק לפרפר מדהים.

קעקועים של פריחת הדובדבן

פריחת הדובדבן, שהיפנים מתייחסים אליה באופן טקסי “סאקורה”, היא הפרח הלאומי שלהם. ידוע כי לפרחים הורודים הללו יש עונת פריחה מוגבלת מאוד ויכולים להיעלם בכל עת, בדומה לקיום אנושי. בגלל שהחיים כל כך קצרים, הקעקוע הזה משמש תזכורת מתמדת ליהנות ממנו במלואו.

קעקועים קטנים של פרת משה רבנו

קעקועים זעירים של פרת משה רבנו יכולים להיות בדיו לבד או בתור שיח פרחים מטפס על פרק כף היד, האצבע, הכתף, הגב התחתון, מאחורי האוזן או הירך. פרת משה רבנו היא ייצוג של שמחה, אושר, הצלחה ומזל טוב. הסינים מאמינים שאם פרת משה רבנו נוחתת על הראש, היא תביא מזל טוב.

קעקועים של כנפי מלאך

מכיוון שמלאכים הם יצורים שנשלחו מגן עדן לשמור עלינו ולהגן עלינו מכל הסכנות, נשים רבות בוחרות לקעקוע כנפי מלאך זעירות על הגב או על העורף שלהן כדי שיוכלו תמיד להרגיש את נוכחותו של מלאך שומר; עבור אחרים, כנפי מלאך עשויות לשמש תזכורת מתמדת לאדם אהוב שנפטר.

קעקועים עם משמעות לחיים

קעקועים הם סוג של ביטוי עצמי. הם אולי לא מתאימים לכולם, אבל אי אפשר להכחיש שהם פופולריים. המשמעות מאחורי קעקועים משתנה עבור כל אדם והיא ייחודית לו.

הקעקוע הוא דרך לקחת את המהות של משהו ולשים אותו על העור שלך כדי שתוכל לשאת אותו איתך לכל מקום שתלך. זוהי גם צורת אמנות, כזו שאינה דורשת מיומנות רבה כמו ציור או רישום, אך עדיין יכולה להיחשב יפה לא פחות.

קעקועים הם אישיים לאדם והמשמעות מאחוריהם משתנה מאדם לאדם. עבור כמה קעקועים, הם עשויים להוות סמל לצמיחה אישית או לשינוי בחיים בעוד שלאחרים עשויים להיות משמעויות או משמעויות דתיות שמזכירות להם בני משפחה או חברים שנפטרו.

אתה יכול גם להסתכל על רשימת הרעיונות הבולטים לקעקועים שהרכבנו:

קעקוע חץ

קעקוע עם חץ מציין התקדמות. זה ישמש כתזכורת להמשיך להתקדם אם אתה מרגיש תקוע בנסיבות.

קעקוע נקודה-פסיק

כיום, קעקוע נקודה-פסיק משמש כתזכורת לדבר על בריאות הנפש. זה מסמל עצירה בספרות. קעקוע נקודה-פסיק מסמל את העובדה שלמרות שיש לך את האפשרות לעצור דברים, אתה בוחר לראות את תקופת הניסיון כהפוגה ולא מבוי סתום.

אמפרסנד קעקוע

המשמעות של קעקוע אמפרסנד היא ששום דבר בחיים שלך לא יישאר לנצח. תמיד יהיה “ו” שישנה את מהלך חייך.

גלים קעקוע

החיים שלך הם כמו גל, עם עליות ושפל. זה ישמש כתזכורת שיהיה שיא כאשר אתה מרגיש שהחיים נמוכים מדי.

קעקוע לוטוס

לוטוס שומר על הניקיון שלו למרות גידולו במים עכורים. זה ממשיך לצוץ יפה. זה משמש כתזכורת להמשיך לנצח בקרבות שלך ולהתגבר עליהם בצורה מעוררת הערצה.

קעקוע עוגן

לוטוס שומר על הניקיון שלו למרות גידולו במים עכורים. זה ממשיך לצוץ יפה. זה משמש כתזכורת להמשיך לנצח בקרבות שלך ולהתגבר עליהם בצורה מעוררת הערצה.

יין יאנג קעקוע

הרעיון מאחורי קעקוע יין ויאנג הוא שלכל דבר יש צד חיובי. זה יכול לעזור לך לראות את הצד החיובי של האתגרים שאתה נתקל בהם בחיים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן