תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים נפוצים עם משמעות לחיים
קעקועים עם משמעות לחיים

קעקועים נפוצים עם משמעות לחיים

קעקוע הוא סימן קבוע שניתן לראות בעין בלתי מזוינת. זה מייצג משהו, אז חשוב להבין מה זה אומר.

קעקועים עם משמעות לחיים הם בדרך כלל תמונות או סמלים, ולרוב יש להם משמעות חיובית. הם משמשים לעתים קרובות כדי לבטא את השקפת עולמו או הפילוסופיה של האמן, שיכולה להיות שונה מאוד משלהם.

אתה רק צריך להציץ מסביב כדי לראות המון אנשים שמנסים להביע משהו על האישיות, המטרות או אי הוודאות של החיים שלהם על ידי יצירת אמנות על העור שלהם. הנה כמה קעקועים עם משמעות.

נְקוּדָה וּפְסִיק

השימוש בנקודה ובפסיק מעביר את הרעיון שעדיין יש הרבה חיים לחיות ולמרות שאתה יכול להיות בנקודת מפנה, זו גם התחלה חדשה.

פרפרים

זה מייצג יופי, טרנספורמציה, לידה מחדש ושינוי. הפרפר הוא סימן לנפשו של הפרט ליפנים ולאהבה לסינים.

מעגל זן

למרות היותו שלט ישן מאוד, מעגל הזן הוא באמת אופנתי כרגע. על העור, זה נראה מאוד אלגנטי בדיו. היקום, כמו גם החוזק הפנימי והארה, מיוצגים כולם על ידי המעגל הלא מושלם.

שלבי הירח

שלבי הירח עומדים בפני חיים. הם גם ממחישים כיצד החיים מתפתחים. ניתן לקעקע את שלבי הירח כתזכורת כיצד עלינו להסתגל ללא הרף לשינויים.

שַׁפִּירִית

האופי המעניין של האורגניזמים הזעירים האלה הופך אותם לנושא קעקוע פנטסטי. בשל עד כמה חרקים אלה עדינים ומקסימים, קעקוע שפירית נחשב לנשי מאוד. שפיריות מייצגות כוח, שגשוג, הרמוניה, טוהר ומזל טוב.

כוכבים

כוכבים הם עיצוב קעקוע פופולרי מאוד. הם מייצגים את האמת, הרוח, האומץ והאופטימיות על העור. חשכת הלילה מוארת בכוכבים. הם לא רק מקסימים, אלא גם מובילים אותנו כשהבלבול משתלט.

רעיונות לקעקועים

קעקוע, או סימון קבוע של הגוף על ידי החדרת פיגמנט לעור, הוא סוג של אמנות עתיקה. אנשים רבים מקבלים אמנות גוף מסיבות אסתטיות או סנטימנטליות, גם אם לחלק מהקעקועים יש ערך תרבותי.

ציפורים עפות מתוך הכלוב

בריחה מעבדות פיזית או נפשית עשויה להיות מסומלת על ידי ציפור שעפה מתוך כלוב. התא הפתוח מייצג שסוף סוף מצאת את הדרך החוצה ממשהו, בין אם זה מערכת יחסים נוראית, תעסוקה או אפילו ייאוש.

פֶּרַח

יש להם מראה מקסים, ולרוב, הם תמיד בלתי נשכחים! דפוס הפרחים העדין הזה מושך את תשומת הלב שלנו מיד. הפרח שנמצא בשיא פריחתו ועליו ניצן זעיר מסמל נעורים, אהבה, תקווה ויופי.

שביל הרים

הרים מייצגים גישה בלתי מעורערת של אומץ ועוצמה. הם עשויים לשמש גם כמטאפורה למסע הארוך של החיים. הפסגות הגבוהות והנמוכות של ההרים מספקות כרמז ויזואלי לעליות והמורדות של המסע הזה.

עוגן ומצפן

המלחים היו הראשונים לקבל קעקועי עוגן, שהם מוטיבים קלאסיים. הם קשורים לכוח, ביטחון ושלווה. תוספת של מצפן מראה שאתה מחפש כיוון בחיים.

ציטוט קעקוע

קח מילים לגוף שלך ותן להן לעורר אותך בכל יום. הקעקוע הזה משמש תזכורת לנטייה האופטימית שלך ולרוח הבלתי נכנעת, שלעולם לא תמות.

קעקוע Thunderbolt

Thunderbolts מייצגים כוח, ידע, חיוניות ורכישת נקודות מבט חדשות. זה עשוי גם לייצג את מיגור הבורות ואת הופעתה הפתאומית של אינטליגנציה. קעקוע זה הוא הטכניקה האידיאלית להניע את עצמך בכל יום אם אתה מחפש רעיון משנה משחק שישנה את העולם.

מחירי קעקועים

בישראל, פסיכו-טאטו בדיזנגוף סנטר בתל אביב, סטודיו רז באילת וביזארט בירושלים הם המקום שבו נוצרים רוב הקעקועים. פנטגרם בתוך התחנה המרכזית החדשה של תל אביב ורפי מולינו קעקועים בנהריה הם שני מכוני קעקועים אהובים נוספים.

עלות הקעקוע תלויה לעתים קרובות בכמה זמן לוקח להשלמתו. קעקוע קל שלוקח חצי שעה להשלמתו עולה בין 200 ל-300 ש”ח. מחירי קעקועים מורכבים יותר שאורכים שעתיים ויותר נעים בין 600 ל-1,200 שקל.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן