תרופות סבתא » מידע מקצועי » הקעקועים הטובים ביותר עם משמעות לנשים
קעקועים עם משמעות לנשים

הקעקועים הטובים ביותר עם משמעות לנשים

קעקוע הוא צורת אמנות אישית וייחודית שיכולה לשמש כביטוי משמעותי לנשים.

קעקוע הוא סימן לאהבה, כבוד וכוח. דוגמה אחת לכך היא קעקוע על גב ידה של אישה הוא סמל לכוחה ואומץ ליבה.

אם אתה נהנה לקבל קעקוע על הגוף שלך, לקבל אחד מרגיש מדהים. אבל קעקוע שיש לו משמעות גורם לך להרגיש הרבה יותר טוב. יהיה לך קעקוע קבוע איתך לשארית חייך. לכן, זה הגיוני לעשות קעקוע על הגוף שלך שיש לו משמעות מיוחדת עבורך.

הנה כמה קעקועים משמעותיים לנשים.

קעקוע מלאך

בני אדם מודרכים על ידי מלאכים, שגם מגנים עליהם מפני כוחות הרשע. יש להם תפקידים חשובים בדתות עולמיות רבות.

קעקוע עוגן

קעקוע העוגן הוא ייצוג של יציבות ושיווי משקל בחיים. העוגן הוא מרכיב מכריע בספינה. ספינה שנוסעת מעל המים מוחזקים בה.

קעקוע יונה

היונה נתפסת לעתים קרובות כייצוג של הצלחה, רצון האל, אהבתו ושלווה. התחלות. יונים, כמו אלה בנרטיב נח ותיבה, מייצגות התחלות חדשות והתחלות חדשות. קעקוע של יונה מייצג שלום ואהבה.

קעקוע ינשוף

קעקוע ינשוף מייצג ידע. תרבויות רבות ברחבי העולם מקשרות ינשופים עם ידע. למשל, ינשופים נערצים כשומרי החוכמה הקדושה על ידי האינדיאנים.

קעקוע פרת משה רבנו

קעקוע פרת משה רבנו הוא סמל בר מזל ומשגשג. קעקועים של פרת משה רבנו מוחלים לרוב על הכתף, האצבע, פרק כף היד, המותניים והגב.

קעקוע לב

אהבה והתקשרות מסומלים על ידי הלב. הוא משמש לעתים קרובות באמנות גוף, כולל ציורים, כדי לייצג את רגש האהבה.

קעקוע פרפר

קעקוע הפרפר מייצג צמיחה, חן ושינוי. חרק שמשתנה מזחל מצוי ליצור יפהפה שנקרא פרפר.

קעקועים עם משמעות לגבר

למרות שיופי עשוי רק להיות עמוק בעור, ייתכן שיש מניעים עמוקים הרבה יותר לקעקועים. קעקוע הוא ביטוי ייחודי של האדם שקיבל אותו.

קעקוע קטן

עיצובי קעקועים קטנים הם בין נושאי הקעקועים הפופולריים ביותר לגברים בגלל מידת הסתגלותם. הם גם פשוטים להסתרה ונראים מצוינים כמעט בכל מקום בגוף. אתה לא צריך קעקועים ענקיים כדי לצאת בהצהרה; ציטוט נוקב על השד או יצירת אמנות עדינה אך מורכבת על פרק כף היד.

טייגר קעקוע

קעקועי נמר של גברים מייצגים אופי חזק ואמיץ. קעקועים של חתולים גדולים עשויים להיעשות בסגנון קונבנציונלי, וינטג’ או בסגנון יפני וינטג’ עבור זכרי אלפא שמתגאים בכוחם ובסמכותם הפנימיים.

קעקוע ציפור

כבר בשנת 2000 לפני הספירה החלו המצרים הקדמונים לדיו ציפורים על גופם. כשאתה נוסע אחורה בזמן לשנות ה-1700, מלחים היו מקעקעים סנונית כדי להראות את כושרם בים. בימים אלה, יש אפילו יותר אפשרויות עבור קעקועים ציפורים. כמה דוגמאות לסמלים בעלי חשיבות מיוחדת עבור כל זכר עם עור במשחק כוללות את עוף החול, נשר וינשוף.

קעקוע מצפן

יורדי ים מוקדמים חשבו שקעקוע מצפן יביא מזל להפלגה מוצלחת ויעזור להנחות אותם בבטחה הביתה. גברים שאוהבים הרפתקאות וטיולים יכולים לשקול לעשות קעקוע של מוטיב מצפן. הקעקוע הזה, שתמיד פונה צפונה, יכוון את הנושא בכיוון הנכון.

קרוס קעקוע

לקעקועים צולבים יש משמעות עמוקה והם עיצוב קעקוע נהדר לגברים אדוקים. הצלב מופיע לעתים קרובות כחלק מתבנית מורכבת הכוללת גם כנפי מלאכים, חרוזי מחרוזת ועבודת קו קלטית. הם אידיאליים עבור חלקי גב, שרוולים וחזה גדולים יותר. פרק כף היד ומאחורי האוזן הם מקומות אופייניים לדיו זעיר.

קעקוע עם משמעות של כוח

בין קעקועים עם נושאים, “כוח” הוא בין הנבחרים ביותר. קעקועי כוח יכולים לשמש עבורנו השראה מכיוון שכולנו זקוקים לכוח כדי להתמודד באומץ עם הבעיות הרבות בחיינו.

קעקועים של בהמה

האריה מייצג אומץ, כוח וחוסר פחד. היצורים האלה מוכנים לתת את חייהם כדי למנוע כל נזק שעלול להתרחש בדרכם. קעקוע אריה מראה שאתה אמיץ ואינטליגנטי.

זאבים הם סמלים של גבורה, נאמנות וחוסר פחד. הם מייצגים רוחניות ולידה מחדש בתרבויות שונות.

קעקועים של נשק

קעקועים של כלי נשק קשורים לעתים קרובות לרעיונות כמו קרב, סכנה וסיכון.

קעקועים של פרחי בר

הפרח הוא ייצוג אמיתי של כוח; הגבעול החזק שלו מייצג מזג יציב, ועלי הכותרת הצבעוניים שלו מייצגים את מגוון הרגשות האנושיים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן