תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים נפוצים שונים עם משמעות לרגל
קעקועים עם משמעות לרגל

קעקועים נפוצים שונים עם משמעות לרגל

קעקועים ברגליים הם סוג של קעקוע שניתן לראות על הרגליים. לפעמים הם מכונים “קעקועי שרוול” מכיוון שהם יכולים לתפוס חלק גדול מהרגל. קעקועים ברגליים נפוצים יותר אצל נשים מאשר גברים, אבל יש גם גברים שיש להם אותם.

קעקועים ברגליים הם סוג של קעקוע שניתן לעשות במגוון דרכים שונות. לדוגמה, הם יכולים להיעשות כעיצוב בודד או כסדרה של עיצובים. קעקועים ברגליים ממוקמים לעתים קרובות בחלק הקדמי, האחורי והצדדי של הרגל. המיקום הנפוץ ביותר הוא בחלק האחורי של הרגל מכיוון שהוא נסתר יותר ולא כל כך גלוי לאנשים אחרים.

הסוגים הנפוצים ביותר של עיצובים עבור קעקועים ברגליים הם פרחים, גפנים, בעלי חיים (כגון אריות) וגולגולות.

ראה את העיצובים המדהימים האלה לקבלת השראה אדירה.

קעקוע רגל פרחוני עדין

בשל מיקומו היישר מעל העצם וקוויה העדינים, הכמעט נבוכים, מעט פרחוני בצד הרגל נותן רושם של עדין. מכנסיים ארוכים מסתירים אותו, אבל כשהרגל מוצגת, היא מבצבצת החוצה בצורה מדהימה.

קעקוע רגלי שלבי ירח

עבור קעקועים עם קווים ישרים, השתמש בעצמות השונות ברגל שלך בתור התייחסות, מילולית או מבחינת מיקום.

קעקוע רגל שחור ולבן

הירך העליונה מציעה שטח פנים רב לעיצובים גדולים יותר. אתה יכול לנצל יותר פרטים ולעבות את הקווים מכיוון שאתה יכול לפזר את הקווים קצת יותר.

תסריט קעקוע עגל

גופן התסריט תמיד יהיה באופנה. קבל את המוטו, המילה האהובה או כתיבה אחרת בדיו על גב השוק שלך.

קעקוע רגל ליין-ארט

אולי אפשר להסתיר אותו בעיצוב על גב הרגל מסביב לקרסול, אבל חלק ממנו תמיד יבלוט. קווי המתאר הכבדים מבססים אותו בעוד אמנות הקו שומרת עליו קליל.

טקסט להקת רגל קעקוע

הפעל את קו המתאר של הרגל כאשר אתה מקבל קעקועים של מילים או ביטויים על ידי גלישת הטקסט כמו להקה. זה מרגיש יותר אינטימי כאשר הוא לובשים על הירך העליונה, בדומה לירית.

קעקוע רגל גפן

כדי להוסיף שובבות לעיצוב שלך, הפעל את התנועה הטבעית של הצמחים והרגל שלך. כאשר צמח נע עם השמש, הקעקוע הזה עוטף את הרגל ונע איתה ברציפות.

קעקועים לכף הרגל

מכיוון שאתה תמיד יכול לכסות אותו או להשוויץ בו, קעקוע ברגל עשוי להיות הבחירה הקלה ביותר שמישהו יעשה אי פעם. אז, ריכזנו עבורכם רשימה של כמה רעיונות מדהימים לקעקוע רגליים כדי לקבל מהם השראה.

מוטיבציה ציטוט קעקוע רגל

מכיוון שנשים הן אקספרסיביות באופן טבעי, קעקוע של הצעת מחיר על גופך היא שיטה נפלאה לעשות זאת. אחד הציטוטים הכי מעוררי השראה שאולי קעקעת על כף הרגל שלך הוא “צעד אחד בכל פעם”.

קעקוע רגל מינימליסטי

אם אתה עושה קעקוע בפעם הראשונה, אולי תרצה לבחור משהו פשוט. הם נראים יוקרתיים ואלגנטיים, ומוטיב פשוט כמו לוטוס מייצג הארה, הבנה ורוחניות.

עיצוב קעקוע ברגל ציפור

כפי שניתן לראות בתמונה, רגל צד עם דוגמת ציפורים ייחודית עשויה להיראות מהממת מאוד. העיצוב פשוט, מראה חסר מאמץ ומהמם במבט ראשון. הם פשוט מתאימים וקלאסיים. הם מייצגים אינדיבידואליות, חיוניות ורוחניות.

קעקוע רגל ורד

כולנו מודעים ליופי של ורד. הם יכולים לגרום לכל רגל להיראות אטרקטיבית בגלל שהם כל כך אלגנטיים. וזה היופי של הוורד, מלך הפרחים.

קעקוע רגלי שמש וירח

מה יותר טוב מעיצובי קעקועים של שמש וירח הכוללים שיעורי חיים עמוקים אם אתה מאמין באמנות גוף שיש לה מטרה או מסר? השמש והירח היו מוקד של מאמצים אמנותיים שונים, ביטויים פיוטיים של רגשות שונים ושיעורים חינוכיים..

קעקוע מזלות

קעקועים של גלגל המזלות הם מגניבים כי יש כל כך הרבה דרכים שונות לפרש אותם כיצירות אמנות בנוסף לעובדה שהם משמשים ייצוג של הלובש או אדם אהוב.

ניתן להציג את הסמל עצמו במגוון דרכים גם כן. חלקם משתמשים בקבוצת כוכבים, אחרים בגרסה דחוסה של הסמל, עוד יותר כוללים את האלמנט או הפלנטה התואמים, ואחרים משתמשים בייצוג מושך יותר מבחינה ויזואלית, כמו סרטן לסרטן או עקרב לעקרב.

להלן הרעיונות הנפוצים ביותר לקעקוע מינימליסטי של מזלות המזלות:

טלה ♈️

מזל שור ♉️

מזל תאומים ♊️

סרטן ♋️

ליאו ♌️

בתולה ♍️

מאזניים ♎️

עקרב ♏️

קשת ♐️

מזל גדי ♑️

מזל דלי ♒️

דגים ♓️

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן