תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים שונים עם משמעות מהתנ”ך
קעקועים עם משמעות מהתנ ך

קעקועים שונים עם משמעות מהתנ”ך

קעקועים הם דרך לבטא את עצמנו לצמיתות, וישנן דרכים רבות ושונות לעשות זאת. אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא לקבל קעקועים עם משמעות מהתנ”ך. קעקועים אלה יכולים להיות ציטוטים, ביטויים או תמונות שנלקחו מהתנ”ך. הקעקועים יכולים להיות על כל חלק של הגוף שלך, אבל הם נמצאים לעתים קרובות על הרגליים, פרקי הידיים והידיים.

הדרך שבה אנשים מקבלים את הקעקועים האלה היא על ידי לקיחת תמונה או ביטוי מהתנ”ך ולקעקע אותם על גופם באופן שלא יתפוגג עם הזמן. זה יכול להיעשות עם טוש קבוע או על ידי שימוש במחט חשמלית כדי לנעוץ חורים בעור שלך ולאחר מכן למלא אותם בדיו לפני שהם נרפאים. כשאתה בוחר איזה קעקוע לעשות אתה צריך לבחור אחד שיש לו משמעות עבורך כי הוא יישאר איתך לנצח.

הנה כמה קעקועים נוצריים שאתה יכול לבחור עליהם.

קעקוע הצליבה

אחד הקעקועים הנוצריים הפופולריים ביותר, הצליבה כוללת בדרך כלל עיצוב גדול יותר כדי להמחיש את המצב כולו. קעקוע זה מייצג את ההצעה העליונה שאלוהים הציע כשהציע את בנו היחיד. הוא משמש כתזכורת לאהבתו הבלתי נגמרת של אלוהים אלינו ולדברים שהוא לא היה עושה עבורנו. זה גם מניע אותנו לנהל חיים נטולי חטא כנוצרים אוהבי קדושה.

מרים הבתולה

קעקוע זה משמש כתזכורת לאירוע המכריע – הולדתו של ישוע המשיח – שיצר את הבסיס לנצרות. הגב שלך הוא המיקום האידיאלי עבור הקעקוע הזה מכיוון שהוא ממלא את כל החלל. כתוצאה מכך, ניתן לעצב את המורכבות של הקעקוע באופן חופשי על ידי האמן כדי להדגיש את הריאליזם שלו.

תפילה בקעקוע אמונה

קעקוע זה משמש כתזכורת לכוחה של התפילה בחיי היומיום והוא סימן אמיתי לתפילה יומיומית לאלוהים. מחרוזת התפילה מסייעת בזיהוי הדת שלך מכיוון שמספר רב של אמונות, כולל האיסלאם וההינדואיזם, משתמשות בחרוזי תפילה. יש לך אפשרות לקבל את הקעקוע הזה על הגב בנוסף לזרוע שלך, שם הוא ייראה מדהים.

קעקוע עשרת הדיברות

עשרת הדיברות מייצגות את היסוד של הנצרות ואת הכללים שכל נוצרי צריך ללכת לפיהם כדי לעשות מה שנכון ולהיות ישר לאלוהים. אחד האירועים הקדושים ביותר בהיסטוריה הנוצרית, אירוע חשוב זה מוזכר בברית הישנה. זה יהיה הכי טוב לקבל את הקעקוע הזה על הגב או הזרוע שלך.

פסוק נוצרי קעקוע

קעקוע זה כולל פסוק או פרק עם דיו שחור מהתנ”ך. אתה יכול לקבל את ההפניה מקועקע עם כל סמל בנוסף לצלב או יונה אם אתה לא רוצה את הפסוק כולו. בהתאם לגודל הקעקוע, אתה יכול למקם אותו בדיוק על האמה, החזה או הגב.

קעקוע קבורה

קעקוע קבורה הוא קעקוע שנעשה כדי לכבד מישהו שנפטר. ניתן לעשות זאת על עורו של הנפטר או על עורו של אדם חי. הרעיון מאחורי זה הוא לקבל תזכורת מתמשכת שמישהו לעולם לא יישכח.

אז הנה כמה הצעות לקעקועים מהירים לזיכרון לכבוד אדם אהוב.

סמל אינסוף

פשוט בגלל שמישהו שאכפת לך ממנו מת לא גורם לאהבתך אליו להיעלם. הרגשות שיש לך כלפיהם נמשכים כל החיים, והקשר שיצרת איתם עדיין קיים במובנים רבים. סימן אינסוף מסמל את התכונות המתמשכות של האהבה.

שֵׁן הַאֲרִי

קעקוע שן הארי קטנטן הוא מטפורה יפה למעבר מהחיים האלה לחיים הבאים. הפרחים הקטנים יכולים אפילו להפוך לכוכבים או לציפורים מעופפות.

זוג יונים

זוג ציפורים עשוי ליצור עיצוב קעקוע נפלא אם אתה והאחר המשמעותי שלך הייתם כמו זוג ציפורי אהבה. ציפור קטנה אחת עשויה לעמוד עבורך, והשנייה עבור יקירך, בעודה יושבת בצללית על ענף.

שָׁעוֹן חוֹל

בכל פעם שאדם אהוב נפטר לפניך, זה אף פעם לא מרגיש כאילו יש לך מספיק זמן איתם. אתה יכול להמחיש את הרעיון באמצעות שעון חול ריק שחצי מהחול שלו עדיין בפנים.

מַפְתֵחַ

אתה עשוי להאמין שבן הזוג שלך הוא “המפתח ללב שלך” או “המפתח לאושר שלך”. אתה עשוי לחשוב ששניכם פשוט נועדו זה לזה, כמו מנעול ומפתח.

נוצה וציפורים

המעבר מהחיים האלה לחיים הבאים מסומל על ידי קעקוע של נוצה מרחפת באוויר שהופכת בסופו של דבר לציפורים במעוף. אתה יכול להתאים אישית את הגודל והצבע של הנוצה כמו גם של הציפורים.

קווי לב

פעימות הלב של יקירכם עשויות להיות מיוצגות על ידי קו לב, הקו המופיע במוניטור לב.

אנשים רבים שאיבדו אדם אהוב מוצאים משמעות בעיצוב הקעקוע הזה. זה יכול לשמש גם מטפורה אלגנטית לאובדן שנגרם כתוצאה ממחלת לב או אי ספיקת לב.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן