תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים מעוררי השראה הטובים ביותר עם משמעות על אמא
קעקועים עם משמעות על אמא

קעקועים מעוררי השראה הטובים ביותר עם משמעות על אמא

קעקועים עם משמעות על אמא הם דרך מצוינת להביע את האהבה וההערכה לאישה שגידלה אותם.

כמה קעקועים עם משמעות על אמא הם רק סמל לאכפתיות, בעוד שאחרים הם תזכורת שהם חייבים לה את חייהם.

קעקוע עם משמעות על אמא הוא ביטוי של אהבה והכרת תודה. קעקועים אחרים עם משמעות על אמא יכולים להיות סמליים, כמו זה שבו רשום עליו את השם של אמם.

בדוק את הקעקועים של האמהות האלה לקבלת השראה.

אמא מחזיקה את הילד שלה

אין הרבה דברים מאשרי חיים יותר מהקשר שנוצר בין אם לילד בחיבוק עדין. בנוסף, אתה תמיד יכול לעקוב אחר האמהות האלה ולתת לשלך מגע מיוחד על ידי הוספת שם ילדך.

אמא דובה

מכיוון שלכולנו יש קצת מהדוב בנו, הקעקוע הזה הוא בחירה פופולרית עבור אנשים בכל הגילאים. יתר על כן, אתה יכול להוסיף בדיוק את הכמות המושלמת של “גורים” עבורך, מה שהופך אותו למותאם להפליא.

מחזיק ידיים

בחר את האמא הזו שמחזיקה את עיצוב היד של הילד שלה אם אתה רוצה אמנות קעקוע שתגרום לך לבכות בכל פעם שאתה מסתכל עליה.

אמא בלב

לקעקוע הכתף הזה “אמא” יש צבעים מדהימים. אנחנו עשויים תמיד לשאת איתנו את אמא בליבנו.

קעקוע נוצה של ציפור

נוצה של קעקוע ציפור, המייצגת את הקשר המקסים בין אם לבת, היא הקעקוע האידיאלי של אם-בת. לקעקוע זה יש נוצה רכה מקועקעת שחורה עם ציפורים שחורות ולבנות מתגלגלות ממנה. זה מייצג את השלבים השונים של מערכת היחסים של אם ובת. זה מדגים את העליות והמורדות שלהם, אבל גם איך הם נשארו באופן עקבי יחידה.

קעקוע לב בטביעת אצבע

אחד הקעקועים הייחודיים ביותר של אם-בת שתראו הוא לב זה של טביעת אצבע. קעקוע זה כולל לב עשוי טביעת אצבע שהוא בדיו שחור. אם שניכם הייתם יכולים להדביק את טביעות האצבע המדויקות שלכם על הקעקוע, זה יהיה ממש מגניב ומשמעותי יותר.

קעקוע של אמא בת שמש וירח

עבור הקעקוע התואם של אמא-בת שלך, אתה יכול גם להשתמש בעיצוב השמש והירח הזה, ותקבל קצת אמנות גוף פנטסטית. קעקוע זה כולל ירח בצבע שחור ושמש שניתן לראות על האם או על הבת בנפרד. בנוסף, כל אחד מכם עשוי לקבל את שני הסמלים מקועקעים בו זמנית.

קעקוע אמא ואבא

הקעקוע הוא דרך להנציח את אהבת המשפחה שלך. זה סמל לאהבה ולקשר שיש לך עם ההורים שלך. קעקועים הם סימן למחויבות ואהבה. וכשזה מגיע להורים, זו יכולה להיות דרך להראות כמה אכפת להם מהילדים שלהם.

קעקוע זה הוא תזכורת מתוקה שאולי איבדת את ההורים שלך אבל תמיד יהיה להם מקום בלב שלך.

הנה כמה רעיונות קעקועים מקסימים לכבוד אמא ואבא שלך.

קעקוע פיל

פילים ידועים כבעלי קשרים הדוקים עם קרוביהם. לכן, קעקוע של פיל וילד יהיה חשוב.

קעקועים של מגדלור

מאז קעקוע ספציפי זה יש משמעות סמלית גדולה, זה די פופולרי בקרב חובבים. יש אנשים שמחפשים את האור בחייהם שמגדלור מספק כדי להוביל ספינות לחוף. ההורים של אנשים רבים הם האור הזה בקצה המנהרה.

קעקועים של חלק פאזל

דרך מאוד מאופקת ומאופקת להביע את אהבתך למשפחתך היא באמצעות קעקועים של חלקי פאזל. קעקועים מלאי דמיון אלה מדהימים במיוחד אם להורים שלך יש גם קעקוע של חתיכת פאזל דומה. הדיו משמש כתזכורת לכך שהלובש הוא חלק מתמונה הרבה יותר גדולה.

דיוקנאות של ההורים שלך

כמה אכפת לך מהם יכול להתבטא באמת על ידי קעקוע בדמותם. אבל זכור שקעקוע עם הרבה יותר מורכבות יחזיר לך הרבה יותר כסף.

קעקועים לב

אפשרות נפלאה נוספת עבורך להביע את אהבתך למשפחתך היא עם קעקוע של לב. לבבות בעלי שם או לבבות עם שם ותאריך עליהם הם עיצובים מקסימים שנראים מצוין.

סמלי אינסוף

בדומה לקעקוע הלב, אתה עשוי גם לקבל קעקוע סמל אינסוף עם השם שלך עליו. אם אתה רוצה להיות אופנתי במיוחד, אתה יכול לכתוב את השם בכתבה ואז לקשור את השם לסימן האינסוף. הסגנון המסוים הזה מהמם ומציין קשר בלתי שביר עם הלובש אותו. אתה יכול גם לכלול את תאריך פטירתו של האדם אם אתה מקבל את הקעקוע הזה כאזכרה להורה שנפטר.

שמות ההורים שלך

קעקוע השמות שלהם על הגוף שלך היא עוד דרך נפלאה לכבד את ההורים שלך. יש לך אפשרות לרשום את שמות ההורים שלך באותיות פשוטות וגדולות או לבחור בסגנון קורסיבי נחמד יותר. אתה יכול גם לכלול את התאריכים שלהם על הקעקוע שלך אם אחד מההורים שלך כבר נפטר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן