תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » מה הם קעקועים עם משמעות קטנה
קעקועים עם משמעות קטנים

מה הם קעקועים עם משמעות קטנה

קעקוע קטן הוא בחירה אישית מאוד. הוא אינו גדול כמו קעקוע גדול ואינו תופס הרבה מקום על הגוף. זה יכול להיות משוחק כסמל של אמונות דתיות, ביטוי של אהבה, או סתם בשביל היופי.

קעקוע קטן לעתים קרובות פחות כואב מקעקועים גדולים יותר, כי הוא לא מצריך כל כך הרבה עור כדי לנקב והמחטים קטנות יותר.

זה גם מרפא מהר יותר מכיוון שהאזור קטן יותר ואין כל כך הרבה דיו מוזרק לעור.

הנה כמה קעקועים קטנים עם משמעויות גדולות:

נְקוּדָה וּפְסִיק

נקודה-פסיק מסמנת הפסקה במשפט אך אינה מסמנת את מסקנתו. לפעמים נראה שהפסקת, אבל אתה מחליט להמשיך.

סמל דלתא לא סגור

דלתא פתוחה נראית מושלמת עבור כל אדם אופטימי ומסתגל מבין כל הקעקועים הקטנים לנשים. סמל דלתא פתוח ממחיש את אופיו הניתן להסתגלות של האדם.

קעקוע הדפס כפות

קעקוע מותאם אישית הוא הדבר היחיד שיכול להיות משמעותי יותר מכל דבר אחר, ולכן זו הדרך האידיאלית להנציח את האהבה שלך לחיית המחמד שלך. עיצובי קעקוע כפות יכולים להצביע על מגוון דברים, כמו חיית מחמד אהובה, משפחת חיית מחמד גדולה, או אפילו תכונת אישיות מסוימת.

מטוס נייר

הקעקוע מייצג לתת לרוח לשאת אותך לכל מקום שאתה צריך ללכת ולהעיף את חייך באוויר. יש אנשים שמעריצים לקבל את הקעקוע הזה, המסמל את הגישה חסרת הדאגות שלהם עם הצל הכהה של המטוס.

קעקוע מפתח

ישנם מספר רב של עיצובים שניתן לשלב בקעקוע בצורת מפתח, כולל מפתח פשוט ופשוט, מפתח שלד, מפתח בצורת לב ועוד רבים. עם זאת, המשמעות המטאפורית הבסיסית ביותר של קעקוע מפתח היא ידע ושגשוג.

מעגל קעקוע

קעקועים אלה בצורת עיגולים עשויים להיות בעלי קווים דקים או עבים. עם זאת, לא משנה איזו אפשרות לקעקוע עיגול אתה רוצה, קעקוע עיגול מייצג שלמות ושלמות.

תו מוסיקלי

אחד או שניים תווים מוזיקה קטנים יכולים להיות בדיו על העור כמו קעקוע הערה מוסיקה מיניאטורי. אנשים שמאוד נלהבים ממוזיקה בוחרים לעתים קרובות בקעקועים גדולים ומורכבים של תווים. עם זאת, זה לא לוכד את הלהט של אנשים שבוחרים קעקוע קטן של תו מוזיקלי.

קעקועים לזוגות

חיבור לאדם האחר נוצר באמצעות דיו משלים. זה משמש כתזכורת קבועה לאדם האחר ולאינטראקציות שלך. כתוצאה מכך, חשוב לבחור עיצוב ששניכם מעריצים.

הנה כמה רעיונות לקעקוע זוגי:

קעקוע אצבע לזוג

קעקועי אצבע הם בחירה פופולרית ליישום דיו בגלל המראה האלגנטי שלהם. בנוסף, האצבע שלך הופכת את הקנבס הריק האידיאלי לעיצובים מאופקים ופשוטים. זה טוב שיש קעקוע שנמצא כל הזמן בקו הראייה שלך, למרות שאתה צריך לנקוט באמצעי זהירות נוספים כדי לשמור על איכות הדיו שלך. תחליף מצוין ללהקות חתונה לזוגות המחפשים עיצוב קעקוע תואם הוא עיגול העוטף את הקמיצה.

קעקוע טבעת זוגי

אם אתה מאורס או נשוי, אתה בדרך כלל עונד טבעת אירוסין או להקת נישואין. אם לא תיזהר, הטבעות האלה, שיכולות להיות די יקרות, עלולות ללכת לאיבוד. שקול אפשרות שתמיד תישאר על האצבע שלך לפני שתבחר תכשיט שייצג את המסירות הבלתי מעורערת שלך למאהבך. זוגות שרוצים להצהיר רשמית על מחויבותם זה לזה מתחילים להתעניין יותר בקעקועים טבעתיים.

קעקוע זוג מנעול ומפתח

אחד הרעיונות הפופולריים ביותר לקעקוע זוג תואם הוא שילוב המנעול והמפתח. זה יכול להתפרש בדרכים רבות ושונות ויש לו משמעויות מרובות. שני הדברים תמיד קשורים זה לזה. בדומה לאופן שבו לא ניתן לפתוח מנעולים ללא מפתחות, אתה והשותף שלך חייבים לעבוד יחד כדי שהזוגיות שלכם תהיה מוצלחת.

קעקוע זוג שמש וירח

עבור זוגות רבים, הפתגם “הפכים מושכים” נכון. קעקוע תואם של שמש וירח הוא הבחירה האידיאלית באמנות הגוף עבור זוגות שחולקים את מערכת היחסים הזו ושוקלים לקבל בדיו. וריאציות אלו מספקות איזון במערכות היחסים שלכם ובמקביל גם ממחישות את התכונות והאישיות השונות שלכן ושל בן הזוג.

קעקוע חתיכת פאזל לזוג

קבלת קעקוע תואם בצורה של חתיכות פאזל היא דרך מתוקה לבטא כיצד בן הזוג שלך משלים אותך. קעקוע פאזל הוא אקסצנטרי ומודרני. אם אתה ובן זוגך אוהבים לפתור חידות ביחד, זה הופך להיות אפילו יותר אינטימי. שחקו עם הצבע, הגודל וסגנון הקעקוע של העיצוב כדי ליהנות מהבחירה בו.

קעקועים זוגיים הם דרך מצוינת להראות את האהבה והמחויבות שלך לאדם שאכפת לך ממנו.

הקעקוע הוא תזכורת קבועה לאהבה והמחויבות שאתה חולק עם יקירך. זו גם הזדמנות עבורך להיות יצירתי ולהנות עם זה. האפשרויות הן אינסופיות, אבל הנה כמה רעיונות לקעקועים זוגיים:

-לב עם שני שמות בתוכו

-סמל האינסוף עם שני שמות כתובים עליו

-לב עם שני ראשי תיבות בתוכו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן