תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » מה הם קעקועים עם המשמעות של חופש
קעקועים עם משמעות של חופש

מה הם קעקועים עם המשמעות של חופש

הקעקוע הוא סמל לחופש, וניתן להשתמש בו כדי לבטא את החופש שלך בדרכים רבות. זה יכול לשמש גם כדי לסמל את החופש של אחרים.

קעקוע חופש הוא קעקוע המסמל חופש, עצמאות ויכולת להיות עצמך.

קעקוע חופש הוא עיצוב קעקוע פופולרי, והוא קיים כבר מאות שנים. המשמעות של עיצוב קעקוע זה השתנתה עם הזמן, אבל זה תמיד מעביר את הרעיון של להיות חופשי ממשהו או מישהו.

הקעקועים המייצגים חופש הם בין העיצובים האהובים ביותר. זהו אמצעי לבטא מעבר בחייו ותחילתו של חדש.

הנה כמה רעיונות לקעקוע חופש שתוכלו לשקול:

קעקועי נוצות

אחת החלופות המוקדמות ביותר שיש לנו לאות חופש היא קעקוע נוצה. ניתן להשתמש בעט דיו שחור כדי לקבל קעקוע בדיוק כמו אחד עם הגימורים התוססים ביותר. לנוצות יש משמעות לירית ופילוסופית לחופש.

הציפורים

כעת הם דרך נפלאה לסיים כל סוג של קעקוע. הם בדרך כלל מייצגים מזל, חופש ואפילו שלום. קעקוע הציפורים בטיסה הוא אחד העיצובים הפופולריים ביותר. המשמעות האמיתית של החופש תתממש כאשר כנפיים יורחבו.

הכלובים

זהו מרחב מצומצם שבו חיות חיות. לכן בחירת קעקוע בכלוב עם דלת פתוחה וציפור שברחה ממנה היא האפשרות הטובה ביותר כאשר בוחנים קעקוע עם מסר חזק על חופש. יהיה צורך להרפות מהחיים הקודמים במצב זה.

השרשראות

אותם דברים שקורים לכלובים קורים גם לשרשראות. זוהי מטאפורה לדבוק במטרה ולהיות מאוחד. כמובן, אנו מבטאים גם את החופש הצפוי כאשר לשרשרת המדוברת חוליה שבורה או מנעול לא נעול.

קעקועים עם משמעות לחיים

בימים מסוימים, זה מרגיש כאילו שום דבר לא הולך כשורה. אתה תחשוב שאין שום תועלת בניסיון, תגמול או המשך. יהיו ימים שבהם תיזכרו בכל הדברים השליליים שקרו בעבר ותרצו רק לטמון את הפנים שלכם בכרית.

הנה רשימה של קעקועים שאולי כדאי לחשוב עליהם לעשות כתזכורת יומית שהכל יסתדר בסופו של דבר:

נקודה-פסיק מקועקעת מציינת שהסיפור שלך אולי הגיע לסיומו אבל לא. היא מייצגת העלאת המודעות למחלות נפש והיא כיום תנועה משמעותית.

אמפרסנד מייצג אינסוף לא שלם. היא משמשת תזכורת לכך שלא הטוב ולא הרע נמשכים לנצח. “ו” קיים תמיד.

למרות שהוא פורח במים עכורים, הלוטוס שומר על טוהרתו. אנשים שהתגברו על מצבים קשים מעדיפים לקבל את הקעקוע הזה כדי לייצג את הזמן המנסה שלהם.

חץ מייצג הגנה מפני כל דבר רע. רק זכור שאתה היחיד שיכול להתחיל למשהו טוב יותר בכל פעם שהחיים גוררים אותך אחורה.

המיקום של קעקועים על האצבעות שונה למדי. הנחיה קטנה להימנע מחשיבה שלילית היא רעיון נחמד.

משמעות של קעקוע עוגן

לפני שעשו את המסע הראשון שלהם מעל האוקיינוס ​​האטלנטי, מלחים רבים רכשו קעקועים של עוגנים כי הם היו סימן לנצרות. האלגוריה הנוצרית שלה הוסתרה לעתים קרובות. כשזה הגיע לטיול בים ולהתערב עם עדות וקהילות רבות, נוצרים היו לעתים קרובות יעד לרדיפות קשות, מבפנים ומבחוץ. קעקוע צלב סודי יכול להיות מכוסה עם קעקוע עוגן.

מטרת העוגן היא להשאיר את הסירה מעוגנת לקרקעית הים כך שהיא לא תרחף משם, ומכאן שהיא מייצגת חוזק ויציבות. כתוצאה מכך, קעקועי עוגן משמשים תזכורת לעמוד איתן מול כל נושא, ויכוח או סערה, כמו גם סמל לחוזק אופי או דעות מוצקות.

משמעות מפתח של קעקועים עוגן קשורה לספקטרום הרגשי. סמליות זו חלה גם על מערכות היחסים שלנו: העוגן הוא העניבה הקושרת אותנו אל אהובינו, מחזיקה אותנו קרובים לאותם אנשים שאנו מכבדים, בדיוק כפי שזה מתאים למלח המקווה לחזור הביתה בשלום ומייצג את ביטחונו בהם. הים.

כל מי שיש לו קעקוע עוגן מקבל אבטחה והגנה, שומר עליו מקושי לכל עת. בתחילת שנות ה-1900, הנחתים המלכותיים אימצו את הקעקוע הזה כשלו, והפכו לקבוצה הבאה לעשות זאת.

הוא גם מזכיר את האנק המצרי, ייצוג של חיי נצח. הצד הגברי והנשי של האנושות מאוחדים בכך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן