תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים מובילים עם משמעות
 קעקועים עם משמעו

קעקועים מובילים עם משמעות

קעקועים הם דרך לבטא את עצמך. הם משמשים לעתים קרובות כדי להראות את האישיות והרגשות שלך. כאשר

 אתה הולך על קעקוע, יש לך את הבחירה איזה סוג של קעקוע אתה רוצה לעשות. אתה יכול לבחור מבין סוגים שונים כמו שבטי, מופשט או אפילו בעלי חיים.

הרעיון מאחורי קעקועים הוא שיש להם ערך רגשי וחברתי חזק ולכן יש להתייחס אליהם בכבוד על ידי האנשים סביבך והחברה בכללותה. המשמעות מאחורי כל קעקוע חשובה כי היא מגדירה מי אתה כאדם ואיך אחרים תופסים אותך. זה גם נותן איזושהי תובנה לגבי האישיות שלך, שעוזרת להבין את עצמך טוב יותר ולעזור לאחרים להתחבר למי שאתה באמת בפנים.

קעקועים עם משמעות הם לא רק הצהרה אופנתית אלא גם סמל לאישיות. הם יכולים לשמש כאינדיקציה לאופי, לזהות ואפילו כדרך להביע אהבה או שנאה.

הנה כמה קעקועים פשוטים ומשמעותם:

נקודה-פסיק – נקודה-פסיק מציינת הפסקה במשפט אך אינה מסתיימת. לפעמים זה נראה כאילו הפסקת, אבל אתה בוחר להמשיך הלאה.

ירח פתוח – “יש לילות שבהם הזאבים שותקים ורק הירח מיילל”.

סמל יווני של אינגוז – איפה שיש רצון, יש דרך

עוגן – מסמל חוזק ויציבות, משהו (או מישהו) שמחזיק אותך במקום, ומספק לך את הכוח להחזיק מעמד, לא משנה כמה דברים קשים.

קעקועים לגבר

קעקועים פופולריים בקרב גברים, במיוחד בגלל האמירה האופנתית שלהם. עם זאת, אנשים רבים אינם יודעים איזה סוג של קעקוע הם צריכים לעשות ואיזה סוג של עיצוב מתאים להם.

להלן הסוגים הנפוצים ביותר של עיצובי קעקועים.

הסוג הראשון הוא עיצוב קעקוע שבטי. עיצוב מסוג זה בעל דמויות רבות והוא אופייני לשבטים רבים ברחבי העולם. ניתן לראות זאת בקעקועים על גברים ונשים מכיוון שסגנון זה לוקח חלק משמעותי בתרבות השבטית שכן הוא מייצג את המקור והזהות שלהם, כמו גם חלק חשוב מחייהם.

הסוג השני הוא עיצוב קעקוע ציפור עם דיו שחור בגלל הצבע והמרקם שלו. עיצוב קעקוע זה טוב יותר בצבעים שחורים וכהים של דיו מכיוון שהם נותנים ניגוד חזק לגוון העור הכהה של האנשים המקועקעים בסגנון זה.

הסוג השלישי הוא עיצוב קעקוע שעון המסמל זמן מכיוון שיש לו ידיים ופנים רבים המייצגים חלקים שונים של החיים. סוג זה של עיצוב נראה בדרך כלל על אנשים שעוסקים בדברים שונים במשך זמן רב, כמו רופאים או עורכי דין, או כאלה שהיו להם זמנים קשים.

בעלי חיים, גולגלות, קעקועי דרקון, פרחים, מצפן, כנפיים ואפילו הפנים של יקיריכם הם תוספת נהדרת לרעיון הקעקוע הראשון שלכם.

קעקוע עם משמעות של כוח

קעקועים הם אחת הצורות הפופולריות ביותר של אמנות גוף. ניתן להשתמש בהם מסיבות שונות, מביטוי אישי ועד פרקטיקות פולחניות.

קעקועים הם גם דרך מצוינת להביע כוח ואומץ. לדוגמה, בימי קדם, לוחמים היו מקעקעים את שמותיהם על אמות הידיים שלהם כדי להראות שהם מוכנים לקרב. בעידן המודרני, קעקועים הפכו נפוצים יותר בקרב ספורטאים וסלבריטאים.

הקעקוע הנפוץ ביותר המגדיר כוח הם אריות, פיוניקס, לוטוס או דרקון.

קעקוע מצפן משמעות

קעקוע מצפן הוא סמל המשמש לסימון כיוון המצפן של אדם. סמל זה נמצא לעתים קרובות על פרק כף היד של אדם שהתרגל להשתמש בו.

חץ מצפן עשוי להתקדם בכיוון חדש או להתחיל פרק חדש בחיים. לסלורים ודייגים רבים יש גם קעקוע זה מכיוון שהם האמינו שהעיצובים יביאו להם מזל טוב במהלך מסעותיהם ותמיד ידריכו אותם הביתה.

אבל המשמעות של קעקוע מצפן אינה ברורה. יש אנשים שחושבים שזה אומר “אני כאן, אני עומד”. אחרים חושבים שהקעקוע יעזור לך וידריך אותך בדרך הנכונה אם אתה מרגיש תקוע או אבוד ברגע.

קעקוע של ורד משמעות

קעקוע ורד הוא סמל של אהבה ותשוקה. זה משמש כדי להביע שאתה מאוהב. ורד אדום מסמל אהבה ותשוקה עמוקה ובלתי ניתנת לכיבוי, רומנטיקה. ורד ורוד מייצג חן, הכרת תודה וחיבה בעוד שושנים סגולות שימשו לסמל מלכות והקסם.

קעקוע נקודה פסיק

נקודה-פסיק הפכה למסמן חשוב של הישרדות. זהו קעקוע פשוט אך אלגנטי שמצהיר על דיכאון ושישמש תזכורת לאהוב את עצמך ולהמשיך ללכת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן