תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים קטנים שונים עם משמעות גדולה
קעקועים קטנים עם משמעות גדולה

קעקועים קטנים שונים עם משמעות גדולה

המשמעות של קעקוע היא אישית ומשתנה מאדם לאדם. יש אנשים שעושים קעקועים כדרך להביע את רגשותיהם ורגשותיהם, בעוד שאחרים מקבלים אותם כצורה של ביטוי עצמי. יש הרבה משמעויות שונות מאחורי קעקועים, אבל הפופולריים שבהם הם אהבה, משפחה, זיכרונות, רוחניות ודת.

קעקוע קטן עם משמעות הוא בחירה מצוינת למי שרוצה לבטא את עצמו בצורה הפשוטה ביותר. קעקועים עם משמעויות יכולים להיות כל דבר, החל ממילה בודדת ועד לביטוי או משפט שלם.

הנה כמה הצעות לקעקועים קטנים שהם גם סמליים עמוקים.

נְקוּדָה וּפְסִיק

לא יותר מסמל לעמימות החיים, נקודה-פסיק. על ידי שימוש בנקודה-פסיק, אתה יכול להדגים לאנשים שלמרות הפסקות רבות בחיים, מעולם לא הפסקת ולא מתכוונת לעשות זאת.

סמל דלתא לא סגור

דלתא פתוחה נראית מושלמת עבור כל אדם אופטימי ומסתגל מבין כל הקעקועים הקטנים לנשים. סמל דלתא פתוח ממחיש את אופיו הניתן להסתגלות של האדם.

קעקוע Helm Of Awe

שבט הוויקינגים היה מעריץ גדול של הקעקוע השבטי הקלאסי הזה. זה מתייחס לכוח גדול יותר כמו גם להגנה. אז בחר את הקעקוע הזה אם אתה רוצה להיראות כמי שהוא מאוד אמיץ.

סיכת בטיחות קעקוע

בזמנים של קדרות, קעקוע זה משמש כתזכורת לבעלי בריתו. הסיכה מייצגת גם עמידה מול חוסר צדק ועקשנות. יש לקחת בחשבון את המיקום מכיוון שעיצוב סיכות הביטחון נמצא בשימוש נרחב ומועבר לעתים קרובות מהבגדים שלנו לבשרנו.

קעקוע הדפס כפות

קעקוע ייחודי הוא השיטה המשמעותית ביותר האפשרית להביע את אהבתך לחיית המחמד שלך, מה שהופך אותה לדרך האידיאלית לעשות זאת. עיצובי קעקוע כפות יכולים להצביע על מגוון דברים, כמו חיית מחמד אהובה, משפחת חיית מחמד גדולה, או אפילו תכונת אישיות מסוימת.

מטוס נייר

הקעקוע מייצג לתת לרוח לשאת אותך לכל מקום שאתה צריך ללכת ולהעיף את חייך באוויר. יש אנשים שמעריצים לקבל את הקעקוע הזה, המסמל את הגישה חסרת הדאגות שלהם עם הצל הכהה של המטוס.

קעקוע מפתח

ישנם מספר רב של עיצובים שניתן לשלב בקעקוע בצורת מפתח, כולל מפתח פשוט ופשוט, מפתח שלד, מפתח בצורת לב ועוד רבים. עם זאת, המשמעות המטאפורית הבסיסית ביותר של קעקוע מפתח היא ידע ושגשוג.

קעקועים עם משמעות לחיים

הקעקוע הוא צורת אמנות, אבל יש לו גם הרבה משמעויות. זה יכול להיות ביטוי אישי או סמל חשוב לאנשים המשתייכים לאותה קבוצה. קעקועים משמשים גם להנצחת אירועים בחייו.

קעקוע על החיים יכול להיות על איך אתה חי את חייך או איך אתה רוצה לחיות את חייך. זה יכול להיות מעורר השראה ומוטיבציה, או שזה יכול להיות פשוט משהו שמזכיר לך את מה שחשוב בחייך.

הנה כמה רעיונות קעקועים שיזכירו לכם כמה החיים נפלאים.

קעקוע עוגן

עוגן מונע מסירה להתנדנד. לכל אדם יש פרשנות משלו למשמעות של קעקוע עוגן. זה עשוי להוקיר את העזרה של בני משפחה וחברים. או שזה עשוי להצביע על הרשעות מוצקות. עיצוב קעקוע זה יכול להיות מושלם עבורך אם יש משהו או מישהו ששומר אותך מקורקע.

כמעט מעגל קעקוע

כמעט עיגול מדגיש את היופי של חוסר השלמות בעוד קעקועים עיגולים מסמלים לעתים קרובות השלמה או שלמות. האזור הריק יכול לייצג פוטנציאל שלא מנוצל או סיפורים שלא סופרו.

קעקוע מפתח

מפתחות מעוררים זיכרונות קבורים כל כך עמוק שאנחנו אפילו לא מודעים לקיומם. הם עושים יותר מסתם לפתוח דלתות. ולכל אחד מאיתנו יש מפתח שמסמל מיקום מסוים בליבנו.

קעקוע פעימות לב

פעימת לב היא ייצוג של החיים. קעקוע הקרסול הזעיר הזה משמש כתזכורת להזדמנות ותקווה. זה נותן לך השראה לנצל את הכוח הפנימי שלך ולהמשיך ללכת גם כשאתה לא חושב שאתה יכול.

קעקועים לכתף לאישה

קעקוע הכתף הוא בחירה פופולרית מאוד בקרב אנשים שרוצים לעשות קעקוע. הסיבה העיקרית לכך, היא שזה אחד המקומות הפחות כואבים לעשות קעקוע. זה יכול לשמש גם כחלופה לקעקוע הצוואר, שהפך יותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות.

קעקוע כתף יכול להיות ממוקם בכל חלק של הכתף, אבל יש כמה אזורים פופולריים יותר מאחרים. לדוגמה, זה יכול להיות בחלק העליון או התחתון של להב הכתף או אפילו באזור עצם הבריח.

קעקועים בכתפיים הם בדרך כלל עיצובים קטנים ופשוטים עם כמה צבעים ולעתים קרובות לא לוקח יותר מדי זמן ליצור אותם.

הנה כמה סוגים של קעקוע כתף שאתה יכול לקבל.

קעקוע להב כתף

גברים ונשים כאחד יכולים לקבל קעקועים בשכמות, שהם עיצוב קעקוע חזק וסימטרי שניתן ליישם על פני השכמות. הם נחשבים בין עיצובי הקעקועים הגדולים ביותר, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור כל מי שמחפש קעקוע גדול מהחיים.

קעקוע שרוול כתף

בדרך כלל ממוקם על הזרוע העליונה, קעקוע הכתף וחצי השרוול לנשים יכול לשמש גם כמבטא לקעקועים אחרים של רצועת הזרוע. עם זאת, אם אתה רוצה יצירת אמנות גדולה יותר ממה שרצועת הזרוע הטיפוסית מאפשרת, עיצוב קעקוע זה הוא בחירה מצוינת.

קעקוע כתף אחורית

בדרך כלל, הגב העליון והכתפיים מכוסים על ידי קעקוע הכתף האחורית. לעתים קרובות הוא כולל תמונות עוצמתיות כמו עוגן, נשר או נמר. תמונות אלו מייצגות כוח וחוזק. סוג זה של קעקוע משאיר את הנושא עם עיצוב בולט המכסה את רוב גופם.

קעקוע כתף וחזה

נשים עושות לעתים קרובות קעקועים עזים על הכתפיים והחזה, כגון אלה בכחול, אדום, כתום או צהוב. הם עשויים להיות בולטים, וזה עשוי לכלול צורות המושכות תשומת לב לקעקוע עצמו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן