תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » פופולרי קעקועים קטנים עם משמעות
קעקועים קטנים עם משמעות

פופולרי קעקועים קטנים עם משמעות

קעקועים קטנים הופכים פופולריים. הם דיסקרטיים, וניתן להסתיר את העיצוב בקלות מתחת לבגדים. קעקוע קטן הוא דרך מצוינת להביע את עצמו מבלי ללכת רחוק מדי.

קעקועים קטנים הם דרך מצוינת לבטא את האישיות והאינדיבידואליות שלך. הם יכולים לשמש גם לכיסוי צלקות, כתמי לידה או פגמים אחרים בגוף.

ישנם עיצובים רבים ושונים שאתה יכול לבחור מהם כאשר מדובר בקעקועים קטנים. אתה יכול להתקעקע עם מילים, סמלים, צורות גיאומטריות, או אפילו תמונות של חיות.

נְקוּדָה וּפְסִיק

בדומה לאופן שבו הוא מופיע במשפטים, קעקוע נקודה-פסיק מציין מישהו שיש לו אפשרות לעצור אך החליט שלא.

לְעַגֵן

הקעקוע הזה מייצג משהו או מישהו ששומר אותך במקום ונותן לך את הכוח להיתקע, לא משנה כמה דברים קשים. זה גם מייצג חוזק ויציבות.

ירח פתוח

כמעט כל האנשים מקשרים את מחזורי הלידה והפוריות עם סהר או ירח פתוח, שניתן ללבוש גם כדי לסמל נשים.

מחזור הירח

הוא מייצג גם קארמה וגם את מעגל הזמן התמידי.

קעקוע יהלום

הגישה האידיאלית לייצג את הכוח והבלתי מנוצח שלך היא עם קעקוע יהלום. למעשה, הם היו ידועים בתור אדמס, שזה ביוונית בלתי ניתנת לכיבוש, על ידי היוונים הקדמונים.

סמל אינסוף

זה יכול להיות חדור במשמעויות אישיות למשתמש, בין אם מדובר בכוח, אהבה, יופי או רוחניות. קעקועים של אינסוף מראים בדרך כלל את האהבה הנצחית של שתי נשמות שמתחברות יחד, אבל הם יכולים לשמש גם כתזכורת לפוטנציאל הבלתי מוגבל של האדם.

קעקועים לגבר

יש בחורים שיודעים בדיוק מה הם רוצים כשמדובר בקעקוע הטוב ביותר לגברים, בעוד שאחרים עשויים להשתמש בכיוון כלשהו. שיקולים חשובים כוללים פשטות, גודל, תוכן ומיקום על הגוף.

להלן רשימה קצרה של רעיונות קעקועים לגברים:

קעקוע קטן

אם אתה מכוון לרמה מסוימת של שיקול דעת, תחשוב על להשיג אותו במיקום שניתן להסתיר. אתה לא תהיה האדם הראשון ששמר את ההזדמנות לצפות בקעקוע שלו לאנשים שבאמת ראויים לו.

קעקוע שבטי

קעקועים עם נושאים שבטיים מתבססים על אלפי שנים של סמליות, תרבות, מסורת וגבריות. יש להם גם אסתטיקה די מגניבה עם שיפועים חזקים ודפוסים חופפים. אם כן, התכונן להצהרה חזקה בכל פעם שהיא נחשפת.

אַריֵה

קעקוע אריה הוא בהחלט לא חריג לכלל שתמונות בעלי חיים יכולות לבטא הרבה משמעות. זה יכול לציין, בין היתר, מנהיגות, אומץ ואצילות אצל גברים.

זְאֵב

בהיותם אחד היצורים המגניבים ביותר, זאבים יוצרים באופן טבעי את אחד הקעקועים הגדולים ביותר. הזאב הענק מייצג טקסיות, נאמנות, אפוטרופסות ואינסטינקט יותר מסתם דימוי אופנתי.

פניקס

היא עולה מהאפר כדי לייצג לידה מחדש והיא ציפור אש מיתית ששורשיה הן במיתולוגיה היוונית והן המצרית.

קעקועים לזוגות

זה דורש מאמץ כפול כדי להשיג קעקועים זוגיים תואמים עם האחר המשמעותי שלך. לפני שאתה מאפשר לאמן שלך להשאיר רושם מתמשך עליך ועל האחר המשמעותי שלך, זו מחווה גדולה שעליך לשקול היטב. חיבור לאדם האחר נוצר באמצעות דיו משלים. זה משמש כתזכורת קבועה לאדם האחר ולאינטראקציות שלך.

זה דורש מאמץ כפול כדי להשיג קעקועים זוגיים תואמים עם האחר המשמעותי שלך. לפני שאתה מאפשר לאמן שלך להשאיר רושם מתמשך עליך ועל האחר המשמעותי שלך, זו מחווה גדולה שעליך לשקול היטב. חיבור לאדם האחר נוצר באמצעות דיו משלים. זה משמש כתזכורת קבועה לאדם האחר ולאינטראקציות שלך.

קעקוע אצבע לזוג

קעקועי אצבע הם בחירה פופולרית ליישום דיו בגלל המראה האלגנטי שלהם. בנוסף, האצבע שלך הופכת את הקנבס הריק האידיאלי לעיצובים מאופקים ופשוטים. זה טוב שיש קעקוע שנמצא כל הזמן בקו הראייה שלך, למרות שאתה צריך לנקוט באמצעי זהירות נוספים כדי לשמור על איכות הדיו שלך.

קעקוע טבעת זוגי

אם לא תיזהר, הטבעות האלה, שיכולות להיות די יקרות, עלולות ללכת לאיבוד. שקול אפשרות שתמיד תישאר על האצבע שלך לפני שתבחר תכשיט שייצג את המסירות הבלתי מעורערת שלך למאהבך. זוגות שרוצים להצהיר רשמית על המחויבות הנצחית שלהם זה לזה מתחילים להתעניין בקעקועים טבעתיים.

קעקוע זוג מנעול ומפתח

אחד הרעיונות הפופולריים ביותר לקעקוע זוג תואם הוא שילוב המנעול והמפתח. זה יכול להתפרש בדרכים רבות ושונות ויש לו משמעויות מרובות. שני הדברים תמיד קשורים זה לזה.

קעקוע זוג שמש וירח

עבור זוגות רבים, הפתגם “הפכים מושכים” נכון. קעקוע תואם של שמש וירח הוא הבחירה האידיאלית באמנות הגוף עבור זוגות החולקים מערכת יחסים זו ושוקלים לקבל בדיו.

קעקוע חתיכת פאזל לזוג

קבלת קעקוע תואם בצורה של חתיכות פאזל היא דרך מתוקה לבטא איך בן הזוג שלך משלים אותך. קעקוע פאזל הוא אקסצנטרי ומודרני. אם אתה ובן זוגך אוהבים לפתור חידות ביחד, זה הופך להיות אפילו יותר אינטימי.

קעקוע זוגי יין יאנג

מהר מאוד תלמדו שלכם ולבני הזוג שלכם יש אישיות שונה שלא משתנה לא משנה מה תעשו כשאתם במערכת יחסים. למרות שנטיות מנוגדות עשויות להיראות כאילו זה יכול להוביל לעימות ביניכם, זה למעשה מועיל.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן