תרופות סבתא » מידע מקצועי » קעקועים קלישאתיים – ממה להימנע כשמתחילים בדיו
2023-08-18 22:18:00+02:00

קעקועים קלישאתיים – ממה להימנע כשמתחילים בדיו

מהו קעקוע קלישאתי?

קעקוע קלישאתי הוא עיצוב שהפך לפופולרי מדי, ולעתים קרובות נתפס כסימן לטעם רע או חוסר מקוריות. קעקועים קלישאתיים יכולים לנוע בין סמלים פשוטים לעיצובים משוכללים, אבל לכולם יש דבר אחד במשותף: הם נתפסים באופן נרחב כ"אופנתי" ו"מגניב" אך בסופו של דבר חסרים כל משמעות אמיתית. קעקועים קלישאתיים נתפסים לעתים קרובות כדרך עבור אנשים להשתלב או להשוויץ, וניתן למצוא אותם על גופם של מפורסמים, ספורטאים ואנשים רגילים כאחד. חלק מהקעקועי הקלישאה הנפוצים ביותר כוללים: עיצובים שבטיים, לבבות, עוגנים, כוכבים ודמויות סיניות.

למה אנשים מקבלים קעקועים קלישאתיים?

ישנן כמה סיבות שונות מדוע אנשים בוחרים לקבל קעקועים קלישאתיים. עבור חלק, זו דרך להשוויץ או להשתלב בקבוצה מסוימת. עבור אחרים, זו פשוט דרך להביע את עצמם מבלי לחשוב יותר מדי על זה. ועבור חלק, זו רק דרך להוסיף קצת כישרון ואישיות לגוף שלהם. לא משנה מה הסיבה, קעקוע קלישאתי הוא רק לעתים רחוקות רעיון טוב. לא רק שהם נתפסים לעתים קרובות כדביקים ולא מקוריים, אלא שהם גם יכולים להיות קשים להסרה אם אתה מחליט שאתה לא אוהב את זה.

מה לעשות במקום לעשות קעקוע קלישאתי

אם אתה שוקל לעשות קעקוע, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לוודא שלא תקבל עיצוב קלישאתי.

1. קח את הזמן שלך

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקחת את הזמן שלך. אל תמהר לעשות קעקוע רק בגלל שזה אופנתי או בגלל שאתה חושב שזה ייראה מגניב. במקום זאת, קח את הזמן לחשוב באמת על מה שאתה רוצה, וודא שזה משהו שעדיין יהיה משמעותי עבורך בעוד 10 שנים.

2. בצע את המחקר שלך

ביצוע המחקר שלך הוא המפתח בכל הקשור לביצוע קעקוע. חפש השראה באמנות, בספרות ובמקורות אחרים בעלי משמעות עבורך. זה יעזור להבטיח שהקעקוע שלך יהיה ייחודי ומשמעותי, ולא רק עיצוב אופנתי שכולם מקבלים.

3. דבר עם איש מקצוע

לאחר שעשית את המחקר שלך ומצאת עיצוב שאתה אוהב, חשוב לדבר עם אמן קעקועים מקצועי. הם יכולים לעזור לך לוודא שהעיצוב שלך מקורי, והם יכולים גם לעזור לך למצוא מיקום שמתאים לגוף שלך.

4. שקול את העלות

לבסוף, חשוב לקחת בחשבון את העלות של ביצוע קעקוע. בהתאם לגודל ומורכבות העיצוב שלך, אתה יכול להסתכל על כל מקום מכמה מאות ש"ח ועד למעלה מאלף ש"ח. ודא שאתה מודע לעלויות לפני שאתה מתחייב לעשות קעקוע.

ממה להמנע בעת קעקוע

כשזה מגיע לקעקועים, יש כמה עיצובים שכדאי להימנע מהם. הנה כמה מהקעקועים הקלישאתיים ביותר שיש להתרחק מהם:

  • עיצובים שבטיים
  • לבבות
  • עוגנים
  • כוכבים
  • אותיות סיניות
  • ציטוטים
  • שמות
  • תאריכים

סיכום

קעקוע יכול להיות דרך מצוינת לבטא את עצמך, אבל חשוב לוודא שאתה מקבל עיצוב משמעותי ומקורי. הימנעות מקעקועים קלישאתיים היא דרך טובה לוודא שהקעקוע שלך הוא משהו שעדיין תאהב בעוד 10 שנים. אם אתה מחפש השראה, יש המון משאבים באינטרנט. YouTube הוא מקום נהדר להתחיל בו. עיין בקישור הזה כדי להתחיל.

שולחן

לְעַצֵב פּוֹפּוּלָרִיוּת
עיצובים שבטיים מאוד פופולרי
לבבות מאוד פופולרי
עוגנים מאוד פופולרי
כוכבים מאוד פופולרי
אותיות סיניות מאוד פופולרי
ציטוטים פופולרי במידה בינונית
שמות פופולרי במידה בינונית
תאריכים פופולרי במידה בינונית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן