תרופות סבתא » הכי פופולרי » קעקועים של איימי ווינהאוס: מבט על הדיו של הזמר האייקוני
2023-04-13 17:06:00+02:00

קעקועים של איימי ווינהאוס: מבט על הדיו של הזמר האייקוני

הקעקועים של איימי ווינהאוס

איימי ווינהאוס הייתה זמרת וכותבת שירים איקונית שהותירה רושם מתמשך על תעשיית המוזיקה. המוזיקה שלה הייתה ייחודית והסגנון שלה היה בלתי ניתן לטעות. אבל אחד הדברים שהכי בלטו אותה היו הקעקועים שלה. לאיימי ווינהאוס היו מספר קעקועים שהיו אייקוניים כמו המוזיקה שלה. כאן נסתכל על כמה מהדיו המפורסם ביותר שלה.

קעקוע האריה

אחד הקעקועים האייקוניים ביותר של איימי ווינהאוס היה קעקוע האריה על זרועה הימנית. הקעקוע היה מחווה לסבתה המנוחה, סינתיה, שנולדה בשנת האריה. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג אריה עם כתר וכרזה עם המילים "סינתיה, RIP".

קעקוע פריחת הדובדבן

קעקוע נוסף של איימי ווינהאוס היה קעקוע פריחת הדובדבן על זרועה השמאלית. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג עץ פריחת דובדבן עם כרזה שעליה נכתב "לזכר סבי אוהב". הקעקוע היה מחווה לסבה המנוח, שנפטר ב-2006.

קעקוע הלב

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע לב על פרק כף יד ימין. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג לב עם כרזה שעליה נכתב "אהבה". הקעקוע היה מחווה לבעלה, בלייק פילדר-סיוויל, לו התחתנה ב-2007.

קעקוע הציפור

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע ציפור על פרק כף היד השמאלי שלה. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג ציפור עם כרזה שעליה נכתב "חינם". הקעקוע היה מחווה לחופש ולעצמאות שלה.

קעקוע הוורד

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע ורד על הכתף הימנית. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג ורד עם כרזה שעליה כתוב "נשמה". הקעקוע היה מחווה לנשמה שלה ולמוזיקה שלה.

קעקוע הפרפר

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע פרפר על כתפה השמאלית. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג פרפר עם כרזה שעליה כתוב "תקווה". הקעקוע היה מחווה לתקווה שלה לעתיד.

קעקוע הכוכב

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע כוכב על הקרסול הימני. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג כוכב עם באנר שעליו נכתב "חלום". הקעקוע היה מחווה לחלומותיה ושאיפותיה.

קעקוע העוגן

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע עוגן על הקרסול השמאלי. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג עוגן עם כרזה שעליה נכתב "כוח". הקעקוע היה מחווה לכוחה ולחוסנה.

קעקוע התווים למוזיקה

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע של תו מוזיקה על הירך הימנית. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג תו נגינה עם כרזה שעליה נכתב "מוזיקה". הקעקוע היה מחווה לאהבתה למוזיקה ולתשוקתה לשירה.

קעקוע הצלב

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע צלב על הירך השמאלית. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג צלב עם כרזה שעליה נכתב "אמונה". הקעקוע היה מחווה לאמונתה ולאמונתה באלוהים.

קעקוע השפירית

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע של שפירית על הירך הימנית. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג שפירית עם כרזה שעליה נכתב "אומץ". הקעקוע היה מחווה לאומץ לבה ולנחישותה.

קעקוע השמש

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע שמש על ירך שמאל. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג שמש עם כרזה שעליה נכתב "אור". הקעקוע היה מחווה לאור שלה ולאופטימיות שלה.

קעקוע הוורד

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע ורד על הגב התחתון. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג ורד עם כרזה שעליה נכתב "אהבה". הקעקוע היה מחווה לאהבתה למשפחתה ולחבריה.

קעקוע הפרפר

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע פרפר על הגב העליון. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואי מולוי והציג פרפר עם כרזה שעליה נכתב "יופי". הקעקוע היה מחווה ליופייה ולרוחה.

קעקוע הכוכב

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע כוכב ברגל ימין. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג כוכב עם באנר שעליו נכתב "חלום". הקעקוע היה מחווה לחלומותיה ולשאיפותיה.

קעקוע העוגן

לאיימי ווינהאוס היה גם קעקוע עוגן ברגל שמאל. הקעקוע נעשה על ידי האמן לואיס מולוי והציג עוגן עם כרזה שעליה נכתב "כוח". הקעקוע היה מחווה לכוחה ולאומץ ליבה. הקעקועים של איימי ווינהאוס היו איקוניים כמו המוזיקה שלה. הם היו מחווה למשפחתה, לאמונה שלה, לחלומות שלה ולאומץ לבה. הקעקועים שלה היו תזכורת למורשת שלה ולהשפעתה על תעשיית המוזיקה. הקעקועים של איימי ווינהאוס ייזכרו לעד כסמל לכוחה, לאומץ שלה והתשוקה שלה למוזיקה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן