תרופות סבתא » מידע מקצועי » קעקועים של וונטוורת' מילר – מבט על הדיו האיקוני ביותר של השחקן
2023-05-21 20:09:00+02:00

קעקועים של וונטוורת' מילר – מבט על הדיו האיקוני ביותר של השחקן

מי זה וונטוורת' מילר?

וונטוורת' מילר הוא שחקן ותסריטאי הידוע בעיקר בזכות תפקידיו ב-Prison Break, Legends of Tomorrow ו-The Flash. הוא נמצא בעין הציבורית מאז תפקידו הפריצה ב-Prison Break בשנת 2005. היו לו גם תפקידים בסרטים פופולריים אחרים כגון Resident Evil: Afterlife, The Loft, ו- Stoker. Miller הוא גם תומך בזכויות להט"ב, לאחר שהגיע יצא כהומו ב-2013. הוא התבטא נגד החוקים האנטי-להט"ביים של רוסיה, והיה קולני לגבי המאבקים שלו בדיכאון ובריאות נפשית.

מבט על הקעקועים של וונטוורת' מילר

למילר יש כמה קעקועים שהפכו לסמלים איקוניים של הקריירה שלו. המוכר ביותר מביניהם הוא המשפט הלטיני "quod me nutrit me destruit", שמתורגם ל"מה שמזין אותי, גם הורס אותי". קעקוע זה ממוקם על זרועו השמאלית, והפך לסמל של התמודדויות אישיות שלו עם דיכאון ובריאות נפשית. למילר יש גם קעקוע של שפירית על זרועו הימנית, שהוא סמל לשינוי. הוא אמר שהשפירית היא תזכורת למסע הגילוי העצמי שלו, והפיכתו מאדם ביישן ומופנם לאינדיבידואל בטוח ובוטה. על פרק ידו השמאלית, למילר יש קעקוע של ורד שחור, שהוא סמל לחוסן. הוא אמר שהורד הוא תזכורת לכוח שצבר לאורך חייו, וליכולת שלו להתמיד מול מצוקה. למילר יש גם קעקוע של דמות סינית על פרק כף יד ימין. דמות זו היא הסמל למילה "תקווה", והיא תזכורת נוספת למסע הגילוי העצמי שלו וליכולת שלו להישאר מלא תקווה בזמנים קשים.

היכן קיבל וונטוורת' מילר את הקעקועים שלו?

מילר אמר שהוא קיבל את הקעקועים שלו ממגוון מקומות. קעקוע הביטוי הלטיני שלו נעשה על ידי אמן קעקועים בלוס אנג'לס, וקעקוע השפירית שלו נעשה על ידי אמן קעקועים בעיר ניו יורק. קעקוע הוורד השחור נעשה על ידי אמן קעקוע בלונדון, ואת הקעקוע של הדמות הסינית עשה אמן קעקועים בטוקיו. מילר אמר שהוא בחר לעשות את הקעקועים שלו ממקומות שונים כדי לייצג את השקפתו הגלובלית ואת הערכתו לתרבויות שונות.

כמה עלו הקעקועים של וונטוורת' מילר?

מילר לא חשף כמה שילם עבור הקעקועים שלו, אך ההערכה היא שהם עולים בין 2,000 ל-3,000 ₪. זהו מחיר נמוך יחסית לשלם עבור חיי זכרונות ותזכורת למסע האישי שלו.

סיכום

וונטוורת' מילר הוא שחקן ותסריטאי שנמצא בציבור במשך שנים רבות. הקעקועים שלו אייקוניים בדיוק כמו תפקידי המשחק שלו, ולכל אחד מהם יש משמעות מיוחדת משלו. מהביטוי הלטיני "quod me nutrit me destruit" ועד לדמות הסינית של "תקווה", הקעקועים של מילר הם תזכורת למסע הגילוי העצמי שלו וליכולתו להישאר מלא תקווה בזמנים קשים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן