תרופות סבתא » מדריך משמעות קעקוע » קעקועים פופולריים של בעלי חיים עם משמעות
קעקועים של חיות עם משמעות

קעקועים פופולריים של בעלי חיים עם משמעות

קעקועים של בעלי חיים הם מוטיב פופולרי באמנות הגוף וניתן להשתמש בהם כדי לייצג משמעויות שונות.

ממלכת החיות מלאה ביצורים מגוונים ומרתקים, כל אחד עם המראה הייחודי שלו. מהחרקים הזעירים ביותר ועד היונקים הגדולים ביותר, אי אפשר שלא למצוא בעל חיים שמושך אותך. ואם אתה אוהב חיות, אז אתה חייב לאהוב גם קעקועים של בעלי חיים.

קעקועים של בעלי חיים עם משמעות יכולים לייצג דברים רבים בחיים. הם יכולים לשמש כסמל לעיסוק או לתחביב שלך כמו חקלאי או דייג. הם יכולים גם לייצג את האמונות הדתיות שלך כמו נצרות או בודהיזם, כאשר אנשים מסוימים בוחרים בחיה המייצגת את דתם כגון יונה או דרקון בהתאמה. או שאפשר פשוט לבחור אותם כי תמיד אהבת אותם כמו חתולים וכלבים!

הנה כמה רעיונות קעקועים פופולריים בהשראת בעלי חיים עם המשמעות שלהם.

קעקועים של אריה

האריה הוא ייצוג ידוע של כוח, גבריות, כוח ומנהיגות. בני אדם כיבדו את האריה במשך אלפי שנים כחיה מלכותית שגם עלינו לפחד ממנה. למרות שאנשים רבים רואים באריות חתולים אמיצים, חזקים וחסרי פחד במיוחד, האריה אינו מפחד לחלוטין מכיוון שהוא חתול ג’ונגל.

קעקועים של זאב

לאורך ההיסטוריה, אחד היצורים הנערצים ביותר היה הזאב. זה חזק ואינטיליגנטי במיוחד. חייהם של זאבים נתפסו לעתים קרובות על ידי התרבויות העתיקות כמתאפיינים באלוהות, מיסטיקה וגלגול נשמות. בימינו, פרשנות כזו כוללת לעתים קרובות את המאפיינים הפחות ראויים להערצה של זאבים. הזאב הוא סמל אוניברסלי למוות, סכנה והרס.

קעקועים של דגים

דג הקוי היפני הוא אחד מעיצובי הקעקוע האהובים ביותר בכל הנוגע לדיו. בהקשר זה, הדג מייצג מגוון רעיונות, כולל היכולת להתגבר על אתגרים ובעיות בחיים. עם זאת, המשמעויות והסמליות הקשורים לדגים משתנים מאוד בהתאם לגודלם ולצבעם.

קעקועים של חתולים

חתולים הם ייצוג של התחלה חדשה, לידה מחדש, הוד וגאווה. “תשעת חייהם” של חתולים והעובדה שהם היו נערצים כאלים במצרים העתיקה הם הגורמים לסמליות שלהם.

קעקועים של פרפר

ידוע שפרפרים מתפתחים מזחלים. כתוצאה מכך הם מתפתחים ליצורים מעולים וייחודיים אלה. כתוצאה מכך, אנשים מרבים לשייך פרפרים לשינוי והתפתחות. באופן כללי, קעקועי פרפר מעבירים את אותו מושג.

קעקועים של נחש

נחשים נתפסים ככוח הרסני או כסוכן שינוי מפחיד על ידי תרבויות ואמונות רבות. עם זאת, כאשר אנו רואים בנחשים חיות ולא כיצורים מיתיים, אנו תופסים אותם יותר ככוח לשינוי.

קעקועים של פנדה

מכיוון שפנדות הן לרוב חיות עדינות, הקונוטציה הכוללת שלהן נוגעת לניהול חיים שלווים והרמוניים. קעקועים של פנדה יכולים גם לשדר אישיות נינוחה ורגועה או את העובדה הפשוטה שאתה נהנה מהחיות המתלטפות והרכות האלה.

קעקוע של עפיפון משמעות

העפיפון יכול להיות ייצוג של אינטואיציה עבור מדינות כמו סין וקוריאה שהעסיקו אותם באופן היסטורי למטרות טקטיות וצבאיות. זה מפגין חוזק וחוכמה. זה עשוי לייצג גם טקטיקה. מישהו שיש לו קעקוע כזה יכול לבטא את הזיקה שלו למושגים מזרחיים של כוח, כוח ואסטרטגיה.

כמו מטוסים, עפיפונים יכולים לייצג הרפתקאות. הם טסים על פני אזור של הגלובוס שבני אדם אינם מסוגלים לחקור לעתים קרובות. לכן הם מסקרנים ומציעים חיבור לטריטוריה הבלתי ידועה של עולמנו. חוקרים רבים וסקרנים מעריכים לקבל קעקועים של סמלים משמעותיים אלה.

לקעקועים אלה יש גם סמליות עכשווית יותר המבוססת על אסוציאציות נוכחיות עם עפיפונים. מכיוון שאנשים רבים לומדים להטיס אותם בילדותם, הם באו לייצג נוער ומשחק תמים. אנשים שיש להם קעקועים כאלה עשויים לחלוק כבוד לילד שהם מכירים או למושג הילדות.

קעקוע חרב משמעות

כשזה מגיע לייצוג נשק עתיק מפורסם על גופנו, קעקועי חרב וקעקועים פגיון הם שניים מהמסקרנים ביותר. ייצוג מכריע של האנושות שעיצב חלק מההיסטוריה באמצעות סכסוכים ושפיכות דמים.

למרות זאת ומה שלא יהיה, כאשר אנו בוחרים לעשות קעקוע חרב, אנו נשים סמל של כבוד, כוח וכוח להתמודד עם כל סוג של קונפליקט, בין אם זה פיזי או רגשי, על בשרנו. כשזה מגיע לכבוד, עלינו לחשוב על התרבות היפנית ובמיוחד על הסמוראים, כי מבחינתם, איבוד הכבוד פירושו צורך להתאבד בחרב משלהם.

חרבות שבורות מייצגות את ההיפך הגמור ממה שהאמור לעיל מייצג, אז זכור גם את זה. קעקוע חרב שבורה מציין כישלון או התפטרות. בעוד שתי חרבות יחד מייצגות קרב עד מוות והתרסה בנסיבות קשות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן