תרופות סבתא » מידע מקצועי » קעקועים של מיילי סיירוס: כל מה שאתה צריך לדעת
2023-04-23 18:10:00+02:00

קעקועים של מיילי סיירוס: כל מה שאתה צריך לדעת

הקעקועים של מיילי סיירוס: ציר זמן

מיילי סיירוס נמצאת בציבור מאז שהייתה ילדה, והקעקועים שלה היו חלק מחייה מאז שהייתה בת 18. הקעקוע הראשון שלה היה קו מתאר קטן של לב על האצבע הזרת הימנית שלה, אותו היא קיבלה באפריל 2010. מאז, היא הוסיפה לגופה מגוון קעקועים, מסמלים קטנים ועד עיצובים גדולים ומורכבים יותר. הנה הצצה לקעקועים של מיילי סיירוס והסיפורים שמאחוריהם.

2010: הלב על פינקי שלה

הקעקוע הראשון של מיילי סיירוס היה קו מתאר קטן של לב על האצבע הזרת הימנית שלה. היא קיבלה אותו באפריל 2010, זמן קצר לאחר יום הולדתה ה-18. לדברי מיילי, הקעקוע היה מחווה לסבתה, שנפטרה כמה חודשים קודם לכן.

2011: לוכד החלומות

בשנת 2011, מיילי סיירוס קיבלה קעקוע גדול של לוכד חלומות על כלוב הצלעות שלה. הקעקוע נעשה על ידי אמן הקעקועים המפורסמים Kat Von D והוא כולל עיצוב גדול ומורכב עם נוצות וחרוזים. מיילי אמרה שהקעקוע היה תזכורת להישאר נאמנה לחלומות שלה ולעולם לא לוותר.

2012: הספרות הרומיות

בשנת 2012, מיילי סיירוס קיבלה קעקוע של הספרות הרומיות "XLVII" בצד זרועה השמאלית. הקעקוע מייצג 47, שהוא מספר תאריך הלידה שלה (23 בנובמבר). היא גם קיבלה קעקוע קטן של שלט שלום על אותה זרוע.

2013: הצלב והציטוט

בשנת 2013, מיילי סיירוס הוסיפה שני קעקועים נוספים לאוסף שלה. הראשון היה צלב קטן בחלק הפנימי של פרק כף היד הימנית שלה. השני היה ציטוט מנאום של תיאודור רוזוולט, שבו נכתב "כדי שמקומו לעולם לא יהיה עם אותן נשמות קרות וביישניות שאינן יודעות ניצחון או תבוסה".

2014: הפיל והצמיד

בשנת 2014, מיילי סיירוס קיבלה שני קעקועים נוספים. הראשון היה פיל קטן על קרסולה הימני. השני היה קעקוע בצמיד על פרק כף היד השמאלי שלה, שכתוב עליו "פשוט לנשום". הקעקוע הוא תזכורת לקחת רגע לנשום ולהירגע.

2015: האריה והשמש

בשנת 2015, מיילי סיירוס הוסיפה שני קעקועים נוספים לאוסף שלה. הראשון היה אריה קטן על האמה הימנית. הקעקוע נעשה על ידי אמן הקעקועים המפורסמים ד"ר וו ונועד לסמל כוח ואומץ. השני היה שמש על האמה השמאלית שלה. הקעקוע הוא תזכורת להישאר חיובי ולחפש תמיד את האור בחיים.

2016: הצמחייה והירח

בשנת 2016, מיילי סיירוס קיבלה שני קעקועים נוספים. הראשון היה צנצנת Vegemite על הדו-ראשי הימני שלה. הקעקוע הוא מחווה לשורשים האוסטרליים שלה ולאהבתה לממרח האוסטרלי הפופולרי. השני היה סהר קטן על פרק כף היד השמאלי שלה. הקעקוע הוא תזכורת להישאר בקשר עם הרגשות שלה ולעולם לא לפחד להיות פגיע.

2017: The Veggie and the Daisy

בשנת 2017, מיילי סיירוס הוסיפה שני קעקועים נוספים לאוסף שלה. הראשון היה גזר קטן על הדו-ראשי השמאלי שלה. הקעקוע הוא תזכורת להישאר בריאה ולדאוג לגופה. השני היה חיננית על פרק כף ידה הימני. הקעקוע הוא תזכורת להישאר חיובי ולהסתכל תמיד על הצד החיובי של החיים.

2018: הדגים והמילים

בשנת 2018, מיילי סיירוס קיבלה שני קעקועים נוספים. הראשון היה דג קטן על כתפה השמאלית. הקעקוע הוא תזכורת להישאר נאמנה לעצמה ולעולם לא לוותר על החלומות שלה. השני היה קבוצת מילים על פרק כף יד ימין שלה. במילים נכתב "Love Yer Brain", שהוא מסר לדאוג תמיד לבריאותה הנפשית. מיילי סיירוס עשתה כברת דרך מאז שעשתה את הקעקוע הראשון שלה בשנת 2010. כעת יש לה בסך הכל 12 קעקועים, כל אחד עם משמעות וסיפור משלו. מסמלים קטנים ועד עיצובים גדולים ומורכבים יותר, כל אחד מהקעקועים של מיילי סיירוס הוא תזכורת להישאר נאמנה לעצמה ולעולם לא לוותר על החלומות שלה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן