תרופות סבתא » טופ 100 » Z ובינו טלפון קעקועים
2023-04-19 01:19:00+02:00

Z ובינו טלפון קעקועים

מבוא לטלפון Z ובינו קעקועים

Z and Bino Tattoos Phone הוא הסמארטפון האחרון של המותג Z and Bino הנודע. זהו מכשיר מסוגנן ועוצמתי שנועד לענות על הצרכים של המשתמש המודרני של היום. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן.

תכונות של טלפון Z ובינו קעקועים

לטלפון Z ובינו קעקועים יש מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. יש לו מסך HD בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציה של 1080 x 1920 פיקסלים. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. יש לו גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת.

עיצוב טלפון Z ובינו קעקועים

לטלפון Z ובינו קעקועים יש עיצוב אלגנטי ומסוגנן שבטוח יהפוך את הראש. לטלפון יש מסגרת מתכת וגב זכוכית המעניקים לו מראה ותחושה יוקרתיים. הטלפון זמין במגוון צבעים כולל שחור, לבן וזהב. לטלפון יש גם יציאת USB Type-C ושקע אוזניות בגודל 3.5 מ"מ.

מפרטים של טלפון Z ובינו קעקועים

טלפון ה-Z ובינו קעקועים מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB RAM ו-64GB של אחסון פנימי. לטלפון יש מסך HD בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציה של 1080 על 1920 פיקסלים. לטלפון יש גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת. הטלפון מופעל על ידי סוללת 3000mAh ופועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו.

היתרונות של Z ובינו טלפון קעקועים

  • עיצוב אופנתי ואלגנטי
  • מעבד וזיכרון RAM חזקים
  • מסך HD גדול
  • הגדרת מצלמה כפולה
  • סורק טביעות אצבע לתוספת אבטחה

חסרונות של Z ובינו קעקועים טלפון

  • אין אחסון הניתן להרחבה
  • אין טעינה אלחוטית
  • אין עמידות במים

טלפון ה-Z ובינו קעקועים הוא בחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. לטלפון יש גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת. הטלפון מופעל על ידי סוללת 3000mAh ופועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 Oreo. טלפון ה-Z ובינו קעקועים הוא בחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. לטלפון יש גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת. הטלפון מופעל על ידי סוללת 3000mAh ופועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 Oreo. טלפון ה-Z ובינו קעקועים הוא בחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. לטלפון יש גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת. הטלפון מופעל על ידי סוללת 3000mAh ופועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 Oreo. טלפון ה-Z ובינו קעקועים הוא בחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. לטלפון יש גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת. הטלפון מופעל על ידי סוללת 3000mAh ופועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 Oreo. טלפון ה-Z ובינו קעקועים הוא בחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון פנימי. לטלפון יש גם מערך מצלמה כפולה עם מצלמה ראשית של 12MP ומצלמה משנית של 5MP. לטלפון יש גם סורק טביעות אצבע לאבטחה נוספת. הטלפון מופעל על ידי סוללת 3000mAh ופועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 Oreo. טלפון ה-Z ובינו קעקועים הוא בחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. לטלפון עיצוב מלוטש ועמוס בתכונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת למי שרוצה מכשיר אמין ומסוגנן. הטלפון מופעל על ידי מעבד Qualcomm Snapdragon 845 ויש לו 6GB RAM ו-64GB פנימי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן